• So. dec 9th, 2023

1 Deň na mestskom úrade

Autor IMG_1979

máj 25, 2009 ,
kms-krupina
Na divadelnom predstavení sa bolo veru na čo dívať. Foto: Ján Števonka

Dňa 22.mája.2009 sa vo Zvolene uskutočnilo zaujímavé divadelne predstavenie od Krupinskej mládežníckej scény s názvom 1 Deň na mestskom úrade.

Celkovo som bol dosť skeptický čakal som, že to bude nejaké nemastné – neslané, ale príjemne ma to hneď po prvých minútach prekvapilo. Nielenže účinkujúce “herečky” boli neskutočne sympatické, čo sa o ich poslednom členovi veľmi povedať nedalo, ale aj pri nečakaných situáciách, ako napríklad nečakané zazvonenie mobilného telefónu, reagovali neskutočne profesionálne, až mal človek pocit, že je to zakomponované v hre.

Čo povedať na záver: rozhodne je viditeľný talent a keďže sú dievčatá celkovo mladšieho veku, tak majú pred sebou asi sľubné obdobie, lebo už teraz to bolo veľmi príjemné prekvapenie.

Tak ako predtým, tak aj teraz som mal so sebou fotoaparát a aby ste neostali ukrátení, tak sa s vami podelím o galériu fotografii, ktorú nájdete TU a môžem povedať, že je sa na čo dívať a niekedy elektronika fotoaparátu ostrila nie na tvár účinkujúcich dievčat.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru