• Pi. sep 22nd, 2023

Čokoládový Orion víkend Zvolen

orion-cokoladovy-den
Brána do sladkého čokoládového sveta. Foto: Ján Števonka

Firma má dlhodobú tradíciu s obchodom, ktorá siaha až do roku 1892, čiže je tu medzi nami vyše 110 rokov a práve táto firma sa rozhodla pod obchodnou značkou Orion uskutočniť už v poradí tretie čokoládové podujatie tento rok.

Po Červenom kameni a Bojnickom Zámku nasledoval čokoládový víkend na Zvolenskom Zámku.

Prvé dva horúce augustové dni patrili už spomenutému víkendu plného Orion čokolády.

Moderátorom víkendu bol obľúbený moderátor televízie JOJ organizátorky, ktoré dohliadali na perfektný chod akcie a a ešte aby sme nezabudli na prekrásne Orion víly, ktoré aj napriek veľkej letnej horúčave to niektoré ešte zvládali s úsmevom a a niektoré toho mali asi evidentne dosť napríklad a, nazvem to Orion maskot, respektíve chodiaca reklama Orion, ktorým muselo byt evidentne horúco, pretože ich už poobede nebolo  vôbec vidieť a tých nájdete na fotografiách .

Teraz sa pozrieme na konkrétnu súťaž. Na to, aby ste mohli byt zaradený do tomboly o ceny, muselo vaše dieťa, alebo aj vy, ak ste sa na to cítili prejsť 10 stanovišťami  a zdatne sa popasovať s náročnými disciplínami, ako napríklad zber kakaových bôbov, lisovanie kakaového masla, čokoládový lis atdˇ., za ktoré vaše dieťa dostalo pečiatku na “čokoládový kompas”. Ceny v tombole neboli na zahodenie, napríklad DVD prehrávač, škatuľa čokolády, tričká, šiltovky, ruksak, vankúš-to rozhodne poteší hlavne deti.

Ja som sa prišiel pozrieť hneď v sobotu ráno, tesne po 10 hodine a môžem povedať, že bolo to riadne preplnené a tak mi nedalo a zašiel som ešte raz v sobotu tento krát po 16 hodine a situácia bola podstatne lepšia ako na začiatku. Musím však uznať, že celkové Orion podujatie, bolo zvládnuté na 1, nedial sa žiadny stres a panika a až na jednu úsmevnú udalosť, kde sa stratilo jedno malé chlapča a zobrala jedna z usporiadateliek ( tá s tetovačkou pozn. redakcie )  za rúčku, aby to vyhlásili do mikrofónu, ale tam ho už čakala jeho mamina.

Ostáva, len dodať, že posledná Orion akcia sa uskutoční 15. a 16. augusta v Betliari a, že takýchto akcií nie je nikdy na škodu a priláka to veľa ľudí s deťmi, aspoň sa niečo deje v tom či onom konkrétnom meste a za to Nestlé a Orionu vďaka.

Fotografie

Ak máte záujem a aby ste nemuseli hľadať po internete tak vám ešte ponúkam fotografie z predchádzajúcich dvoch Orion akcií a plus ešte dopĺňam tretiu zo Zvolena. Upozorňujem, že z týchto troch nasledujúcich odkazov nie sú odo mňa, ale od človeka čo má veľmi blízko k Nestlé takže po poradí , , , a to je odo mňa na teraz všetko s pozdravom Ján.