ĽS-HZDS predvolebný míting Zvolen

vladimir-meciar

Vladimír Mečiar. Foto: ZV-podujatia

V sobotu 15.5.2010 už od 8 hodiny ráno si mohli ľudia prechádzajúci Zvolenským námestím všimnút zvýšenú aktivitu pri pódiu pri katolíckom kostole Sv. Alžbety. Na pódiu si už svoje hudobné nástroje pripravovala country skupina ranč a zároveň bolo vidieť v okolí zvýšený počet ľudí v dôchodkovom veku. Keď si dal človek do kopy dôchodcov a predvolebný čas, bolo mu  jasné a zároveň to aj nasvedčovalo len jednému možnému scenáru, a to, že v dnešnú zamračenú sobotu bude mať predvolebný míting  ĽS-HZDS na čele s JUDr. Vladimírom Mečiarom (na fotografii). O 9. hodine už bolo všetko pripravené, na oblohe bolo možné vidieť vznášat sa  nafúknutý veľký balón v tvare vzducholode z velikým nápisom ĽS-HZDS volím číslo 8. Pri pódiu bol postavený stredne veľký stánok, v ktorom sa podávalo pivo, malinovka, bagety, cukríky a veľké množstvo propagačného materiálu. Nafukovali sa balóny a deti sa mohli vyšantit v nafukovacom hrade.

Program ktorý trval do 11. hodiny bol viac než nabitý kultúrnym programom, konkrétne, country skupina Ranč, folklórny súbor Poľana, zaujímavý tanečný súbor, Zvolenské roztlieskavačky a ako čerešnička na torte, Martin Konrád s kapelou. Celým programom sprevádzala sympatická moderátorka.

V strede kultúrneho programu vystupili pred voličou zástupcovia z regionálnej časti ĽS-HZDS. Jednotlivých zaujímavších členou predstavoval samotní JUDr. Vladimír Mečiar a nabádal jednotlivých aby sa sami krátko predstavily. Za zmienku stojí aj Katarína Tothová a ostatných si môžete pozrieť na fotografiách TU.

Na záver treba povedať, že tento volebný míting sa niesol v duchu dôb najväčšej slávy niekdajšieho HZDS, len akosi počet sympatizovantou nasvedčoval súčasnej situácii a percentuálnej podpore.

Po tomto programe sa odobralo republikové predstavenstvo ĽS-HZDS na obed do Zvolenského divadla J.G.Tajovského, kde po obede prerokovali členské záležitosti.

Zhrnutie :

Video:

Blog, foto a video : Ján Števonka. Gramatická úprava : Lenka Hrobáriková.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.