• Ne. sep 24th, 2023

Lokomotíva Zvolen nestačila na Mirad Prešov

Autor IMG_1979

okt 24, 2011
mvk-lokomotiva-zvolen-vk-pu-mirad-presov
Šesť rúk je šesť rúk. Foto: Ján Števonka.

Volejbalový zápas v 6. kole Extraligy mužov sa uskutočnil 23.10.2011 na IX. ZŠ na sídlisku Západ, kde domáca MVK Lokomotíva Zvolen odohrala zápas proti VK PU Mirad Prešov.

Po včerajšom náročnom zápase so Svidníkom bolo otázne, koľko síl ešte ostalo Zvolenčanom a ako dopadne tento zápas proti Prešovčanom.

Prvé dva sety boli východniari doslova ako odtrhnutý vagón, absolútne nedali šancu Zvolenčanom na odpoveď a s prehľadom obidva sety vyhrali. V treťom sete ešte v hľadisku svietil plamienok na zvrat zápasu, ba dokonca Lokomotíva vypočula ich prosby a statočne držala krok so súperom, ale žiaľ, koncovka v tomto pre nich poslednom sete im nevyšla.

Štýl hry a ako sa hralo si môžete pozrieť na videu a pár fotografiách.

Fakty 6. kola

  • Ostatné výsledky 6. kola – MVK Zvolen – VK PU Mirad Prešov 0:3, Stará Ľubovňa – ATC Trenčín 3:1, VKP Bratislava – Volley Team 3:2, SPU Nitra – Svidník 1:3.
  • Priebežné poradie – 1. VKP Bratislava, 2. Svidník, 3. Volley Team, 4. Prešov, 5. Myjava, 6. Stará Ľubovňa, 7. Zvolen, 8. ATC Trenčín, 9. SPU Nitra

Video zostrih – MVK Lokomotíva Zvolen v červenom – doporučujem zapnúť tlačidlo HD na videu

Fotografie – MVK Lokomotíva Zvolen v červenom

Blog, foto a video: Ján Števonka.

Radi by ste čítali na ZV-podujatia.com viac článkov o volejbale? Podporte túto myšlienku like-om k článku, alebo príspevkom v diskusií pod článkom!

Podobná téma