• Ne. dec 3rd, 2023

Enormná snaha Zvolenčaniek nestačila na Košičanky

Autor IMG_1979

nov 15, 2011
bk-zvolen-tydam-kosice-sp-zien
Foto: Ján Števonka.

Prvý domáci basketbalový zápas v kategórii SP žien (východ) sa uskutočnil v sobotu 12.11.2011 v hale IX. ZŠ na sídlisku západ a v ňom sa domáce ženy z BK ZŠ Zvolen postavili na palubovke proti líderkám tabuľky – ženám z klubu TYDAM UPJŠ Košice.

Zvolenské ženy už majú za sebou zápas v Košiciach, ktorý žiaľ prehrali v pomere 86:54 (41:23) a bolo otázne, ako v tomto zápase zabojujú zverenkyne trénera Gajdoša a ako sú pripravené na tento zápas.

Od samotného začiatku sa zápas pre nás nevyvíjal ideálne, ale zvolenské hráčky Syč-Kriváňová, Nagyová, Konôpková a ostatné držali Košičanky na desať bodovej uzde, ale zároveň treba povedať, že hosťujúce ženy neboli v ideálnej forme a nedarilo sa im premieňať veľa šancí počas celého zápasu.

Po záverečnom hvizde sa výsledné skóre zastavilo na hodnote 55:67 a najbližšie 26.11.2011 čaká v 5. kole zvolenské ženy znova domáci zápas, v ktorom privítajú ženy z BK EILAT Prešov.

Tak ako je zvykom na tomto portále, tak aj z tohto zápasu si môžete pozrieť pár minútový zostrih videa a aj niekoľko fotografií zo samotného zápasu.

Video zostrih – BK ZŠ Zvolen v bielom – doporučujem tlačidlo HD na videu

Fotografie

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Blog, foto a video: Ján Števonka.

Podobná téma