• Pi. mar 24th, 2023

Majk Spirit ovládol Zvolen

ByIMG_1979

apr 9, 2012 , ,
majk-spirit-zvolen
Majk Spirit. Foto: ZV-podujatia.

Z textov skladieb v albume Nový človek od Majka Spirita sa dá dozvedieť veľa pravdy. Či už sú tie texty pózou alebo čerpajú z vlastných skúseností a zo života autora, to už je ťažko posúdiť.

Keď sa objavila prvá informácia o tom, že na začiatku apríla vystúpi vo Zvolene pod hlavičkou MBR label, nedalo mi a išiel som na jeho vystúpenie aj napriek tomu, že Hip hop nie je môj hudobný štýl ale Rock, Jazz, Blues sú pre mňa to pravé orechové. Zistil som, že ďalší hudobný štýl, ktorý mi je blízky, mi priniesol Majk Spirit.

Na jednom mieste a v jeden deň sa stretlo v DK ŽSR to najlepšie z tejto hudobnej komunity a tak od ôsmej večer do rána sa na pódiu vystriedali repová formácia PNS (BA), Lepšie Časy (ZV) a Vlastný Prejav (BB). Predstavil sa aj interpret Seth (ZV), domáci Dj Slacker (ZV) a nemohla chýbať ani tanečná vložka v podaní zvolenskej Stred Crew. Hviezda večera Majk Spirit – člen formácie H16 vystúpil po jednej ráno a za DJ pultom mu sekundoval Billy Hollywood.

Čo dodať k celému koncertu? Asi len toľko, že mňa osobne zamrzelo len to, že veľká časť prítomných čakala len na Majka. Až po jeho príchode sa rozprúdila tá pravá zábava s rukami nad hlavou, békajúcich a zabávajúcich sa mladých.

Na záver patrí moje veľké osobné poďakovanie MBR label za to, že som sa mohol zúčastniť tejto akcie a zistiť, že nie tento druh hudby kazí mladých, ale niečo úplne iné, ale to je už do iného článku.

Z tejto akcie Vám prinášam pár fotografií zabávajúcich sa ľudí a vo videách priebeh koncertu ako aj prvú odspievanú skladbu Majka Spirita – Ži a nechaj žiť.

Video – doporučujem použiť tlačidlo HD na videu 

Majk Spirit – priebeh akcie 

Majk Spirit

Fotografie

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Podobná téma