• Po. jan 30th, 2023

GOT BLUE BALLS vydávajú dlhoočakávaný videoklip !

got-blue-balls
Skupina Got Blue Balls.

TS – Po vydaní prvého albumu, ktorý zožal úspech u nás aj v zahraničí, vydávajú „modré gule“ aj svoj prvý videoklip ku singlu Move On. Klip sa nahrával 14.októbra 2011, avšak práce na ňom trvali takmer polroka. Podieľali sa na ňom Martin Malo, Peter Mercell a Michal Žihlavník. Natáčalo sa na krste debutového albumu „Got Blue Balls“v kine Hron v rodisku kapely, na Sliači.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

Tak ako aj minulý rok, aj teraz, sa Got Blue Balls chystajú zahrať na festivaloch v Čechách a na Slovensku. Ešte predtým však vystúpia spoločne s českou kapelou LUNO 11.mája v Klube 77 v Banskej Bystrici. V Čechách ich bude možné vidieť na festivale United Islands v Prahe a v našich končinách vystúpia na hlavných pódiách na Grape festivale, Easthetic festivale, Ynom víkende, Sliačskom rockovom lete a iných. Počas leta sa chystajú nahrávať aj dva nové single k albumu, ktorý by mal výjsť začiatkom budúceho roka. K nim taktiež budú nahrávať aj klipy, ktoré by mali uzrieť svetlo sveta po lete, na kedy sa taktiež pripravuje ich doposiaľ najväčšie turné po Čechách a Slovensku.

Kapela GOT BLUE BALLS už má za sebou úspešné koncertovanie na mnohých slovenských a českých festivalech, ako POHODA, ROCK FOR PEOPLE, ŽÁKOVIC, PAPUČA a mnohých iných. Taktiež v novembri 2011 absolvovali francúzske turné s kapelou The Shifoomies Band.

Viac info o kapele ako aj skladby na vypočutie a pozretie nájdete na nasledujúcich odkazoch:

  • celý album na stiahnutie – Got Blue Balls
  • You Tube kanál kde môžete zhliadnuť videá kapely
  • live video z pražskej akropoly

Ostatné odkazy, kde si môžete vypočuť skladby z aktuálneho albumu:

TS (tlačová správa) Michal Očovan manager

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru