• Ne. sep 24th, 2023

Zasvätenie do dlhého života, Biela Tára

tara-ucenie
Zdroj foto: mesto Zvolen.

Už 15.7.2012 o 18:00 hod v DK ŽSR Zvolen sa budete môcť presvedčiť o veľkej duchovnej sile.

V bežnom živote je veľa nástrah, ktoré môžu predčasne ukončiť ľudský život. Každým dňom je potrebné mnohokrát sa rozhodnúť a následne nás tieto rozhodnutia posúvajú do dlhého prospešného života, alebo do predčasného odchodu z tohto sveta. Každá bytosť by rada prežívala dlhý a šťastný život bez utrpenia a rôznych chorôb.

Otázkou však zostáva, ako sa to dá dosiahnuť? V tibetskej starodávnej tradícii je mnoho meditačných aspektov, v práci s ktorými môžeme rozvinúť istú vnímavosť- citlivosť mysle. Pod vplyvom tejto citlivosti sa nám neskôr darí robiť prospešnejšie a zmysluplné rozhodnutia, ktoré nás posúvajú smerom k šťastnejšiemu a tak mentálne ako i fyzicky zdravšiemu životu.

Zasvätenie má blahodarný vplyv na všetkých zúčastnených, nezáležiac na viere či svetonázore. Pozitívna energia zasvätenia totiž zjemňuje hrubé povahy a oslabuje egocentrické postoje v mysliach bytostí. Blahodarné požehnanie, prameniace zo zasvätenia zas dodáva tak potrebnú pozitívnu energiu, ktorú potrebujeme na realizáciu všetkých našich cieľov.

Prvým krokom na tejto ceste je prijatie zasvätenia od autentického majstra. Zasvätenie do meditačného aspektu Bielej Táry odovzdá tibetský láma Tsültrim rinpoče, ktorý je reinkarnáciou vychýreného tibetského majstra Čampa rinpočeho.

Vstup je voľný pre všetkých záujemcov. (Zdroj info: http://www.zvolen.sk)

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru