• Pi. sep 29th, 2023

Spiderman v multikine vo Zvolene

spiderman-zvolen
Foto: Ján Števonka.

V stredu 11.7.2012 ožil Spider-Man v sieti kín Europa Cinemas pod názvom The Amazing. Je to už štvrté pokračovanie príbehu Petera Parkera – stredoškoláka, ktorý nie je medzi svojimi rovesníkmi príliš obľúbený.

Premiéra sa konala v zvolenskom multikine Europa Cinemas, v ktorom sa nachádzajú dve kinosály. V oboch je možné dopriať si zážitok z pozerania nielen 3D, ale aj štvrtého rozmeru v podobe 15- tich pohyblivých sedačiek. Pred premiérou prebiehal zaujímavý sprievodný program, v ktorom nemohol chýbať ani Spiderman.

Každý návštevník mal možnosť zapojiť sa do súťaže o lístky na túto premiéru, stačilo odpovedať na ľahké otázky moderátorky akcie. Súčasťou akcie bolo aj losovanie z pomedzi všetkých, ktorí si zakúpili lístky na 3D premietanie a šiesti z nich dostali možnosť vyskúšať si pocit zo 4D sedadiel a umocniť si zážitok z filmu. Po premiére filmu čakala pre všetkých na terase afterparty s občerstvením.

Moderátorka a súťaže

V prestávkach medzi súťažami vystúpila TS Stred crew (ZV) , ktorá má už 10 rokov a trénuje na sídlisku Podborová v sále Rockin’ at the Hall. Tancujú Breakin a ako povedal nedávno jeden z členov skupiny, ľudia to poznajú pod názvom Breakdance, čo je vlastne komerčný názov.

TS Stred crew (ZV)

Po tanečných kolách sa znenazdajky objavil aj samotný Spiderman a všetci, ktorí mali záujem sa mohli s ním aj odfotografovať. Potom už o 19:00 hod nasledovala samotná premiéra filmu.

Viac info o programe kina nájdete na internetovej stránke Europa Cinemas alebo aj tu na tejto stránke.

Fotografie

Článok, foto a videá: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Podobná téma