• Pi. mar 24th, 2023

Smiech a dobrá nálada v Europe SC Zvolen

adrian-ohradka-europa-zvolen
Foto: Ján Števonka.

V upršanú sobotu 21.7.2012 sa uskutočnila v Europe SC vo Zvolene druhá akcia zo série zábavných podujatí pre deti aj dospelých pod názvom Prázdniny s Europou.

Po minulotýždňovom zasvätení do tajov indiánskych tradícií sa táto sobota niesla v duchu zábavy a smiechu v hlavnej úlohe s klaunom a komikom Adriánom Ohrádkom pod názvom Cestou necestou.

Všetko sa začalo tak, že Adrián vyšiel z výťahu jazdiac na jednokolke, pred sebou tlačiac len prednú vidlicu s kolesom a cez plece mal zavesený obrovský kufor. Po pár nesmelých minútach, kedy sa deti okúňali a nechceli s komikom veľmi spolupracovať sa ľady prelomili a začalo to naberať tie správne kontúry.

Počas hodiny predviedol množstvo komických a žonglérskych čísel, do ktorých zapojil nielen deti, ale aj dospelých a tak sa vytvorila dokonalá atmosféra, ktorá trvala až do konca predstavenia.

Počas trvania programu sa mohol dať každý, kto mal záujem skrášliť trom mladým talentovaným slečnám, ktoré dokázali vytvoriť doslova umelecké diela na tvárach detí.

Video – doporučujem použiť tlačidlo HD na videu

Fotografie

Na najbližšiu sobotu 28.7.2012 o 14:00 hod. je naplánovaná akcia Veľká rodinka: zábavná pouličná show – veselá veľká rodinka s nezbedným dieťaťom vo veľkom kočíku a na veľkej trojkolke sa vybrala do ulíc… Rozhodne sa máte na čo tešiť.

Článok, foto a videá: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Podobná téma