• Po. okt 2nd, 2023

Strýko Rumhead a Pirátska odysea

piratska-odysea-europa-zvolen
Foto: Ján Števonka.

Ak sa povie, že na záver to najlepšie, tak veru je to naozaj tak. Posledná zábavná akcia v rámci série zábavných sobôt pod názvom Prázdniny s Europou pod názvom Pirátska odysea bola fakt neskutočná vo všetkých aspektoch.

V prvú septembrovú sobotu bolo možné ísť za kultúrou na rôzne miesta vo Zvolene, ba aj na letisko Tri Duby na Sliači, na ktorom prebiehal letecký deň SIAF 2012. Ľudia, ktorí si našli čas a prišli na toto zábavné divadelné predstavenie do Europy SC Zvolen a bolo ich neúrekom, rozhodne odchádzali s úsmevom na tvárach.

Boli raz dvaja suchozemskí piráti, potomkovia skutočného pirátskeho kapitána. Len sa flákali a flákali, až raz sa ich strýko Rumhead znova objavil a za to, že si neplnia svoje pirátske povinnosti ich chcel potrestať. Dal im však poslednú šancu a to nájsť jeho bájny poklad, ukrytý niekde na mori, pevnosti alebo v rybe – on sám si to už po toľkom rume nepamätal a tak si mohli svoje pirátske životy zachrániť.

A tak sa títo dvaja pobrali hľadať bájny poklad a zažili pri ňom veľa dobrodružstva. Do hľadania pokladu zapojili aj deti a ako to už býva, aj táto rozprávka mala šťastný koniec a so všetkými sa podelili o nájdený bájny poklad …

Viac nájdete v zostrihu videa a aj na pár fotografiách

Video

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Podobná téma