• Št. feb 2nd, 2023

Bučina oslavovala svoje 10. výročie v zábavnom duchu

bucina-ddd-10-rokov-17
Foto: Ján Števonka.

Bučina DDD, spol. s r.o. vznikla v roku 2003 ako dcérska spoločnosť BUČINA ZVOLEN, a. s. V tom istom roku sa tiež stala súčasťou nadnárodnej skupiny Kronospan, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie firmy ponúkajúce aglomerované výrobky na báze dreva.

Je teda tomu 10. rokov, čo sa takto stalo a to už je pádny dôvod na poriadnu oslavu a keďže sa jedná o takéto guľaté čísielko, tak nemohol chýbať  ani poriadny klinec v programe.

A tak pred areálom Bučiny vyrástlo jedno veľké zábavné mestečko, ktoré počas dňa ponúklo nespočetne veľa zábavných atrakcií a sprievodného programu – lezeckú stenu, skákací hrad, maľovanie na tvár, autíčka, balónovú show, medovníčky, prútikárstvo a mnohé ďalšie atrakcie. O hudobný a tanečný program sa postarala tanečná skupina Street Crew (B-Boying) a tým najväčším klincom programu bola Zuzana Smatanová s kapelou, ktorá bola jednoducho úžasná (myslím teraz tú Zuzanu).

Samozrejme nemohla chýbať ani prehliadka areálu a komu sa nechcelo ísť pešo, tak ho zviezol vláčik a v ňom sedel ujo, ktorý podával odborný výklad.

Moderátormi podujatia boli meninový oslávenec Peter Marcin a členka DJGT Zvolen Barbora Špániková, ktorí neprestajne vymýšľali a realizovali rôzne súťaže o zaujímavé ceny.

O toho, kto počas trvania akcie vyhladol alebo vysmädol bolo postarané v stánkoch a to aj zadarmo. Stačilo mať lístok z účasti na obhliadke závodu a vymeniť ho za pivo a fajný guláš. Inak  pivo za 1 éčko to sa len tak nevidí a tá šarmantná deva pri cukrovej vate ajajaj.

Nuž, čo povedať na záver?  Akcia pekná, na nič sa nečakalo, programu dostatok, počasie bolo super. Čo si viac priať?

Bučina DDD oslava 10. rokov

Zuzana Smatanová – Keby bolo keby

Stred Crew

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri