• Ut. feb 7th, 2023

Kultúrna škatuľa opäť prinesie parádnu muziku

ByIMG_1979

júl 5, 2013 , , ,
i_1873297
Program Culturebox 2013.

Zmes netradičných hudobných žánrov. Aj tak sa dá nazvať už tradičný hudobný festival Culturebox, ktorého už 7. ročník sa uskutoční 19.7.2013 v parku Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

Učinkujú

  • Dúhové eminencie – Osviežujúci koktejl zmiešaný z alikvót austrálskeho didgeridoo, indického sitar, bansuri, čínskeho hulusi, tureckého sazu a slovenskej basy.Dlhoročnou spoluprácou vzniklo hudobno tanečné zoskupenie Dúhové eminencie & orientálne tance Yasmin, ktoré vo svete nemajú obdoby a ktoré môžu práve Vás zaviesť k doposiaľ neprebádaným emocionálnym zážitkom, hudobníci vyvolávajú tradičnými i netradičnými hudobnými nástrojmi celého sveta.
  • Katarzia – Katarína Kubošiová, dcéra herečky a speváčky Evy Pavlíkovej sa dostala do širšieho povedomia len nedávno. Umeleckú dušu si od detstva obohacovala o zážitky v divadelnom svete, do ktorého ju chtiac-nechtiac nosila mama. Jej piesne majú nádych nu-folku a texty vychádzajú z vlastného života
  • Oblastné skutočnosti – Kapela pozostávajúca z muzikantov s dlhoročnými skúsenosťami, hrajúca mega funky známe i neznáme hity! Zárukou je atmosféra a zábava všade kde sa objavia!

Bibiána Kontúrová– spev, Michaela Šipeková– saxofón, flauta, spev, Miloš Lányi– elektrická gitara, spev, Štefan Longhauer– basová gitara, Ľubomír Pospíšek– bicie, Erik Knižka– klávesy

  • Mladé Nully – vznikli po rozpade skupín ELITE GOOSE TEAM a ELITA ULICE niekoľko rokov dozadu a v takomto zložení sú dodnes. Mladé Nully sú hudobná skupina s túžbou po sebavyjadrení, pôsobiaca na území Stredného Slovenska, pozostávajúca z piatich členov hrdo reprezentujúcich mesto MiniCity.

i_1873297

Článok: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri