Vo Zvolene rozhodli až nájazdy nad ženami z Topoľčian

zhkm-zvolen-hc-topolcany-2014-hokej-8

Jedna proti všetkým. Foto: ZV-podujatia.

Zápas chceli Zvolenčanky jednoznačne vyhrať a predĺžiť si tak sezónu o jeden zápas, teda do zajtra (2.3.2014 17:00 hod). Do súpera sa zahryzli hneď od úvodu. Po niekoľkých nepremenených šanciach prišiel vytúžený gól. V 5.minúte sa prvýkrát v kariére strelecky presadila Tatiana Ivanová, keď z otočky prekonala súperovu brankárku. Hra sa vyrovnala, no ďalší gól padol až na začiatku druhej tretiny. O šťastné vyrovnanie sa postarala Bulíková. Zvolenčanky aj naďalej bojovali o vytúženú výhru, bojovali, čoho výsledkom bolo množstvo vylúčení, ktoré však ustáli. Na konci 3.tretiny hrali domáce dokonca oslabenie 5 na 3, ale výborným bránením a obetavou hrou nedovolili súperovi skórovať.

A tak prišlo na rad predĺženie, v ktorom aj napriek množstvu šancí gól nepadol.

Nasledovali trestné strieľania. Ako prvé premenili svoj nájazd Topoľčany.  V tretej sérií však vyrovnala skúsená Ivana Ivanová a v lotérií sa pokračovalo. Brankári však zatiahli roletu, domáca Hrčková predviedla krásne a efektné zákroky. Nakoniec o výhre Zvolena rozhodla krásnym blafákom Sakalíková.

O konečnom umiestnení sa teda rozhodne zajtra, 2.3.2013. Začiatok zápasu je naplánovaný na 17:00. Srdečne Vás pozývame a zároveň aj prosíme o podporu. Ďakujeme!