• Ut. feb 7th, 2023

Pridaj sa na volejbal – smečuj ako Veronika

ByIMG_1979

mar 25, 2014 , ,
hroncekova_kolaz
Veronika Hrončeková.

TS – Dovoľte, aby sme sa Vám predstavili. Náš klub Slávia TU Zvolen je zameraný na vytváranie podmienok pre upevňovanie zdravia, zvyšovanie telesnej zdatnosti, rozvoj špecializovanej športovej výkonnosti. V jej podmienkach pôsobí volejbalový oddiel volejbalistiek v súťažiach organizovaných národným Slovenským Volejbalovým Zväzom (SVF). Momentálne sme jedným z mála ženských športových klubov, ktorý pokrýva kompletnú vekovú štruktúru hráčiek a to od 9-tich rokov až do dospelého veku.

V dnešnom IT orientovanom prostredí si uvedomujeme nutnosť aktívne sa zapájať do procesu oslovenia budúcich talentov. Volejbal, ako jeden´z najatraktívnejších ženských športov má hlavne u dievčat veľkú odozvu a preto pre Vás v spolupráci s 9. ZŠ Zvolen otvárame možnosť prihlásenia sa do športovej triedy.

Tréningy v prípravke prebiehajú formou špecializovaných tréningových procesov, z hráčok sa postupne vytvára súdržný kolektív, ktorého putá presiahnu aj do sociálnych vzťahov v živote. Každá výchova budúcej hráčky potrebuje pre svoj ďalší rozvoj súťažné podmienky. Prvou stanicou u nás je najvyššia súťaž mladších žiačok, neskôr starších žiačok, kadetiek, junioriek a žien.

Našim tréningom prešla ikona nášho náboru – slovenská reprezentatka Veronika Hrončeková, juniorské majsterky SR v plážovom volejbale a množstvo ďalších hráčok, ktoré našli uplatnenie v rôznych volejbalových súťažiach.

Hlavným trénerom a gestorom je Mgr. Martin Rašner, pôsobiaci ako hlavný tréner juniorskej reprezentácie, majster SR v extralige a účastník Ligy Majstrov, ktorý usmerňuje činnosť ďalších licencovaných trénerov v jednotlivých zložkách. Oslovujeme možno práve Vás, pridajte sa k nám do športovej triedy a začnite budovať svoju športovú kariéru. Pre viac informácií si kliknite na naše webové stránky, alebo nám zavolajte.

Tešíme sa na Vás.

Kontakt

Názov: TJ Slávia TU Zvolen – volejbal
Adresa: Masarykova 24, 960 01 Zvolen
Telefón: Marek Rojík – 0903 359 254, volejbalzvolen@volejbalzvolen.sk
Web: http://www.volejbalzvolen.sk