• Pi. mar 24th, 2023

Súťaž o voľný vstup na koncert The Paranoid vo Zvolene

TP plagat-mini
The Paranoid.

Pred pár dňami ste si mohli prečítať článok o kapele The Paranoid, ktorá sa vybrala na česko-slovenské turné. Začalo sa 28. marca v Košiciach a jeho cieľom je dostať do povedomia ľudí nový album Sedem.

Na albume Sedem, ktorý sa oficiálne nachádza v predajných sieťach pracovala skupina s menšími prestávkami skoro dva roky. Novinka sa nahrávala v štúdiu Mateja Turcera a okrem štrnástich energických skladieb bude digipack s umeleckou kresbou Michala Hladíka na obale obsahovať aj plagát kapely.

Tento album je oveľa osobnejší a výrazne dospelejší ako predchádzajúce albumy. Hudobne sme zostali sami sebou a hudbu sme robili tak ako ju cítime a ako ju robiť chceme. Sedem je moderný rockový album s moderným zvukom, na ktorom je zároveň každá skladba iná,“ doplnil Igora basgitarista Patrik Sýkora.

Ako už bolo spomenuté, kapela The Paranoid príde do Zvolena 25.4.2014 a so začiatkom od 19-tej hodiny odpáli v DK ŽSR Zvolen svoj koncert.

Pri tejto príležitosti spúšťame súťaž o jeden voľný vstup na zvolenský koncert a stačí na získanie voľného vstupu správne odpovedať na súťažnú otázku

Aký názov má ich momentálne turné, s ktorým teraz idú naprieč Slovenskom?

Odpovede píšte spolu s kontaktnými údajmi do priloženého formulára a 20. 4. 2014 bude zverejnený výherca.

Voľný vstup vyhrala  Zuzana Gáboríková – Gratulujeme

Ostatné Informácie

  • The Paranoid – Sedem (celý album na Deezeri) – nájdete TU
  • The Paranoid – Nikdy nezabudnem (new clip) – nájdete TU
  • Facebook The Paranoid
  • Sedem Tour 2014 – predpredaj vstupeniek – nájdete  TU
  • Fotografie The Paranoid – TU

The Paranoid – Neviem ti povedať nie

TP B 330x300

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri