Súťaž o vstupenky na Červenú čiapočku

cervena-ciapocka

Červená čiapočka.

V novembri minulého roka sa konala na Starej radnici séria prednášok, ktorú si pripravilo a prezentovalo Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica. Do Zvolena na Starú radnicu prišlo predstaviť projekt pod globálnym názvom Nevyšliapanou cestou. Partnerom projektu bola švajčiarska organizácia Urban AgriCulture Netz Basel. V rámci tohto podujatia sa konala aj prezentácia novej lokálnej meny Živec. V apríli tohto roka naozaj Zvolenský živec uzrel svetlo sveta a prvým miestom, kde sa dal kúpiť alebo zameniť bola kaviareň Džezva. V priebehu apríla pribudli na zoznam ďalšie podniky, ktoré prijali túto menu a je možné v ich prevádzkach aj nakupovať tovar Charisma Café & Bar a Moja Krajina.

Na podporu tejto lokálnej meny sa bude konať v DK ŽSR divadelné predstavenie divadla Bez opony z Banskej Bystrice pod názvom Červená čiapočka. Vhodné pre divákov od 3 do 99 rokov.

Vstupné je 2,50 eur alebo živca a v cene lístka je zahrnutý 1 Zvolenský živec, ktorý môžete použiť pri platení v prevádzkach, zapojených do obehu lokálnej meny. Pri nákupe má hodnotu 1 euro.

Predpredaj vstupeniek v Kafé Džezva, Tehelná 4, Zvolen (budova Klemo) od 23.4. a predaj priamo na mieste pred predstavením.

Ak nám správne odpoviete na otázku, ako sa volá zvolenská lokálna mena, dvaja vyžrebovaní súťažiaci dostanú od redakcie po jednom lístku práve na toto divadelné predstavenie.

Odpovede píšte spolu s kontaktnými údajmi do priloženého formulára a 30. 4. 2014 bude zverejnený výherca.

Ako sa volá zvolenská lokálna mena?

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.