TJ Slávia TU Zvolen – 1. liga žien 2013/14

O poslednom a rozhodujúcom zápase sezóny si môžete prečítať tu

Nedeľa 6.4.2014

V nedeľu 6.4.2014 sa konal v hale TU dvojzápas v 1. lige žien (stred) a na palubovke si to rozdali TJ Slávia TU Zvolen a TJ Lokomotíva Čadca. V oboch zápasoch mali jednoznačne navrch naše ženy, ktoré v oboch zápasoch vyhrali 3:0 (11,7,20) a 3:0 (19,12,20) Po tomto zápase sú naše ženy na čele tabuľky s 4-bodovým náskokom pred druhými Martinčankami Video http://www.youtube.com/watch?v=B_w91l98o3Y&feature=share Fotografie - TJ Slávia v bielom (Foto a video: ZV-podujatia)

Nedeľa 23.3.2014

Po Martinčankách a Považskej naše ženy privítali na svojej palubovke súperky z Kysuckého Nového Mesta. V prvom zápase to išlo v dvoch setoch ako po masle, ale v tretom sa začal lámať chlieb. Našťastie sa však naše ženy v závere setu viac skoncentrovali na hru a tento set ako aj zápas vyhrali. 3:0

V druhom zápase sa to nieslo v podobnom duchu avšak ten záver išiel jednoduchšie.

Aj po tomto dvojkole 17. kole a 34. zápasoch je naša TJ Slávia na fantastickom prvom mieste v tabuľke.

TJ Slávia TU Zvolen – MŠK Kysucké Nové Mesto 3:0 a 3:0 (TJ Slávia Zvolen v bielom)

(Foto a video: ZV-podujatia)

Nedeľa 16.3.2014

TJ Slávia TU Zvolen – TJ Mladosť P. Bystrica 3:0 a 3:0

Na margo dvojzápasu respektíve herný prejav súperiek sa dá zhrnúť asi takto:

Ak máte v tíme jednu skúsenú „starú harcovníčku“ a zvyšok tvoria mladé dievčence, ktoré síce vedia ako tak hrať tak na víťazstvá to jednoducho nepostačuje. Avšak naše Slávistky sú diametrálne inde.

Zostava: TJ Slávia TU Zvolen – Osvaldová (K), Eleková, Boháčiková, Volfová, Hlaváčová, Balážová,  libero Trnavská ( Seidlová, Hríbiková, Luptáková  B., Boháčiková)

Tréneri: Martin Rašner, Ľubomír Havran

Rozhodoval: Novotný

TJ Slávia TU Zvolen – TJ Mladosť P. Bystrica

Sobota 22.2.2014

V sobotu 22.2.2014 cestovali volejbalové prvoligistky na dvojzápas 14. kola do Čadce.

V prvom zápase to ešte dostatočne nabudené súperky držali krok a boli viac než vyrovnanou partiou pre naše ženy. Zápas sa pretiahol až do tajbrejku. Tu naše ženy prejavili väčšiu bojovnosť a zvíťazili.

Druhý zápas sa niesol od samého začiatku až po koniec pod našou taktovkou a výhra 0:3 je toho dôkazom.

• 1. zápas: TJ Lokomotíva Čadca – TJ Slávia TU Zvolen 2:3 (12, -18, -24, 11, 7)
  • 2. zápas: TJ Lokomotíva Čadca  – TJ Slávia TU Zvolen 0:3 (14, 21, 6)

Zostava TJ Slávia TU Zvolen: Osvaldová (C), Volfová, Michelčíková, Hlaváčová, Seidlová, Eleková ( Cieslarová, Luptáková E.) libero Trnavská

Sobota a nedeľa 15. a 16.2.2014

V nedeľu 16.2.2014 sa hral na palubovke TU dvojzápas v 1. lige vo volejbale žien. V túto prvú sezónu naše ženy opäť ukázali ako sa má hrať volejbal a v oboch zápasoch s prehľadom vyhrali.

1. zápas: Zvolen – Detva 3:0 (9, 16, 8) za 44 minút a 2. zápas: Zvolen – Detva 3:0 (16, 15, 12) za 50 minút

Zostava: Osvaldová (C), Volfová, Balážová, Hlaváčová, Tužinská, Eleková ( Seidlová, Luptáková E.) libero Boháčiková

Rozhodoval: Čierťašská

TJ Slávia TU Zvolen – MVK Detva 3:0 (9, 16, 8)

Sobota 8.9.2.2014

tj-slavia-tu-zvolen-kysucke-n-mesto-141. liga žien (volejbal) – naše fantastické ženy opäť cestovali von, konkrétne do Kysuckého Nového Mesta. Tam sa vôbec neprejavili ľútosť a svoje súperky doslova prevalcovali nasledovným spôsobom:

1. zápas: Kysucké Nové Mesto – Zvolen 0:3 (-17, -14, -18) za 63 minút a 2. zápas: Kysucké Nové Mesto – Zvolen 0:3 (-14, -18, -19) za 60 minút

Sobota 25..2.2014

1. liga žien – podáva v túto ich prvú sezónu po X rokoch neskutočne fantastické výkony a nebolo tomu inak v sobotu 25.1.2014 v dvojzápase proti TJ Mladosť Považská Bystrica na ich palubovke. Po tomto kole zostávajú naše ženy na 2. mieste v tabuľke o 1. bod za VK TASK Martin

Zostava TJ Slávia TU Zvolen: Osvaldová (C), Volfová, Luptáková E., Hlaváčová, Boháčiková, Seidlová (Cieslarová, Hríbiková, Boháčiková, Luptáková B.) libero Trnavská

1. zápas: 0:3 (-20, -21, -9) za 64 minút a 2. zápas: 0:3 (-14, -15, -16) za 60 minút

Sobota 18.1.2014

spolocna-1-liga-zien-volejbal

Zostava 1. liga žien. Klik na foto pre zväčšenie. Foto: TJ Slávia

Počas víkendu sa v rámci športu, konkrétne volejbalu a k tomu ešte dievčenskému, ktorý zastrešuje TJ Slávia TU Zvolen konalo nielen vo Zvolene, ale aj vonka niekoľko dozaista fantastických zápasov.

1. liga žien – cestovalo sa do Martina k líderkám tabuľky. V dvoch zápasoch odohrala zostava dievčat Osvaldová (C), Luptáková B., Luptáková E., Hlaváčová, Tužinská, Eleková (Volfová, Hríbiková, Boháčiková, Piatrová, Balážová) libero Trnavská. Ako inak tak sa aj tentokrát bojovalo o každú loptu a napokon to dopadlo nasledovne 1. zápas: VK TASK Martin – TJ Slávia TU Zvolen 0:3 (-27, -26, -19) za 89 minút a 2. zápas 3:0 (15, 23, 13) za 67 minút

Nedeľa 12.1.2014

TJ Slávia TU Zvolen – TJ Lokomotíva Čadca 3:0 (11,17,20) a 3:1 (12,21,-22,16)

V 9. kole v kategórii 1. liga žien si vo volejbalovom dvojzápase na palubovke TU zmerali sily dva kluby, ktoré predviedli divákom dva zápasy plné zaujímavých ba niekedy dramatických situácií. Napokon však všetko pre ženy TJ Slávie TU dobre dopadlo a to v oboch dueloch k čomu im gratulujeme.

Zostava: Osvaldová (C), Luptáková B., Eleková, Tužinská, Hlaváčová, Krkošová, libero Trnavská (Boháčiková, Hríbiková, Fridrichová)

Rozhodoval: Cicák

TJ Slávia TU Zvolen – TJ Lokomotíva Čadca 3:0 (11,17,20)

Fotografie – TJ Slávia TU Zvolen v bielom

(Foto a video: ZV-podujatia) a všetko o klube TJ Slávia ako aj o tomto zápase nájdete na ich stránke

Sobota 14.12.2013

MVK Detva – TJ Slávia TU Zvolen 0:3 (-11,-4,-9) a 0:3 (-15,-7,-8)

V 8. kole v kategórii 1. liga žien si vo volejbalovom dvojzápase na palubovke MVK Detva si zmerali sily dva kluby na opačných stranách tabuliek. Domáca Detva sa však proti zvolenskej úderke nezmohla fakticky na nič.

Priebežné poradie – 1. VK TASK Martin, 2. TJ Slávia TU Zvolen, 3. MŠK Kysucké Nové Mesto

Viac info o zápase nájdete na stránke klubu

Nedeľa 8.12.2013

TJ Slávia TU ZvolenMŠK Kysucké Nové Mesto 3:0 (11,17,20) a 3:1 (-22,19,9,14)

V 7. kole v kategórii 1. liga žien si vo volejbalovom dvojzápase na palubovke TU zmerali sily dva kluby, ktoré predviedli divákom dozaista dva zápasy plné zaujímavých ba niekedy dramatických situácií. Napokon však všetko dobre pre TJ Sláviu dopadlo v oboch dueloch.

Zhodnotenie zápasov klubom TJ Slávia TU Zvolen

Prakticky v identickom duchu ako prvé súboje na Kysuciach sa odohrávali aj zápasy vo Zvolene. Súper bol húževnatý v poli nám pochytal veľa smečov, bojoval o každú loptu. Keď sa k tomu pridal nie najlepší výkon našich útočiacich hráčok, bolo miestami o drámu postarané. Tento fakt a množstvo nevynútených chýb nás stáli jeden prehratý set. Akonáhle sme však hrali svoju hru, hlavne výborne podanie, skvelé bloky a razantný útok nebolo o našej výhre pochýb. Preto ak sa vyvarujeme jednoduchým chybám a zvýšime útočnú silu narastieme pozitívne aj do ďalších zápasov. V akcii sme videli 2 naše nové posily Dadu Hlaváčovú a Martinu Hríbikovú, ktoré predviedli výborné výkony a aj na nich budeme stavať v budúcnosti.

Zostava: TJ Slávia TU Zvolen

Osvaldová (C), Luptáková B., Eleková, Tužinská, Hlaváčová, Balážová, libero Trnavská (Boháčiková, Hríbiková)

TJ Slávia TU Zvolen – MŠK Kysucké Nové Mesto 1. zápas

(Foto a video: ZV-podujatia) a všetko o klube nájdete na ich stránke

Nedeľa 24.11.2013

TJ Slávia TU ZvolenTJ Mladosť P. Bystrica 3:0 (11,12,8) a 3:0 (8,9,13)

Na margo zápasov respektíve herného prejavu súperiek sa dá asi toľkoto povedať:

Ak máte v tíme jednu skúsenú „starú harcovníčku“ a zvyšok tvoria mladé dievčence, ktoré síce vedia ako tak hrať tak na víťazstvá to nepostačuje.

• Osvaldová (C), Luptáková B., Eleková, Tužinská, Michelčíková, Balážová, libero Trnavská (Boháčiková, Piatrová)

Nedeľa 17.11.2013

TJ Slávia TU Zvolen – VK TASK Martin 1:3 (-17,18,-18,-20) a 3:1 (17, -20, 18, 23)

Výborný duel na pomery 1. ligy sa odohral v našej hale a to v súboji našich dievčat s lídrom súťaže Martinom. Začali sme veľmi ustráchane, nevedeli sme sa presadiť okamžite na útoku čo bezchybný super využil vo svoj prospech. Náš prvý set sa nám podarilo získať zásluhou výbornej šnúry podaní Elekovej ale to sa ukázalo ako málo na zdolanie súpera v zápase. Do toho druhého sme nastúpili s perfektným výkonom, hrali sme presne na prihrávke aj v poli, čo sa odzrkadlilo na úvodnom skóre. Zápas neksôr nabral smer boja o každý bod ktorý nám prial a získavali sme dôležité straty. Už keď sa zdalo, že súper je na lopatkách, povolili sme na útoku v 4. sete a len výborným obratom v koncovke sme udolali zápas v náš prospech. Vďaka patrí skvelému publiku ktoré bolo hnacím motorom nášho úspechu.

(Foto: ZV-podujatia) – (Text: TJ Slávia TU Zvolen)

Sobota 9.11.2013

cadca-tj-slavia-zvolenTJ Lokomotíva Čadca – TJ Slávia TU Zvolen 0:3 (-21,-18,-15) a 0:3 (-15,-20,-13)

V sobotu 9.11.2013 sa v Čadci uskutočnili dva volejbalové zápasy v 1. lige žien (stred) 4. kolo medzi TJ Lokomotíva Čadca – TJ Slávia TU Zvolen

Zhodnotenie zápasov

V nervóznom úvode zápasu sa nám nedarilo hrať svoju hru a pre nás neznámy súper nás trápil svojou húževnatosťou. Neskladali sme útoky a veľmi zle prihrávali. Prvý set sme doslova zdolali až v koncovke, ale ukázalo sa to ako rozhodujúci moment pre ďalší vývoj. Naše baby sa ukľudnili, pomaly sme začali hrať svoju hru a prevzali opraty zápasu do vlastných rúk. V druhom sme toho súperovi veľa nedovolili a odniesli si teda cenné víťazstvá.

Zostava TJ Slávia TU Zvolen:

• Osvaldová, Fridrichová, Luptáklová B., Eleková, Michelčíková, Boháčiková (Luptáková E., Volfová), libero Trnavská

Priebežné poradie1. TJ Slávia TU Zvolen, 2. VK TASK Martin, 3. TJ Mladosť Považská Bystrica

Kompletné informácie ako aj fotogalériu nájdete na stránke klubu TJ Slávia venovanej zápasu. (Foto: TJ Slávia TU Zvolen)

Nedeľa 27.10.2013

TJ Slávia TU Zvolen – MVK Detva 3:03:0

V nedeľu 27.10.2013 sa v hale TU uskutočnili dva volejbalové zápasy v 1. lige žien 3. kolo medzi TJ Slávia TU Zvolen – MVK Detva. Prvý zápas bol jednoznačne pre domácu Sláviu TU nakoľko súperkám z klubu MVK Detva ha herne vôbec nedarilo. V druhom zápase to bolo úplne o tom istom a tak všetky body ostávajú na našom konte.

Zostava TJ Slávia TU Zvolen

• Osvaldová (C), Luptáková B., Luptáková E., Tužinská, Eleková, Fridrichová (Pekárová, Lojeková), libero: Trnavská

(Foto: ZV-podujatia)

Sobota 19.10.2013

tj-slavia-tu-zeny

MŠK Kysucké NM – TJ Slávia TU Zvolen 0:3 (-15,-17,-18) a 2:3 (17,-21,-7,20,-4)

Zvolenské volejbalistky kategória 1. liga žien 19.10.2013 v 2. kole vyhrali nad MŠK Kysucké Nové Mesto v prvom zápase 0:3 a v druhom po tajbrejku 2:3. Pokračujú teda vo víťaznom ťažení.

Po celkovo štyroch zápasoch sú naše ženy zaslúžene na 1 mieste v tabuľke.

Viac info nájdete na stránke TJ Slávia TU Zvolen

(Foto: TJ Slávia TU Zvolen)

Sobota 12.10.2013

tj-slavia-tu-zenyTJ Mladosť Považská Bystrica – TJ Slávia TU Zvolen 0:3 (-14,-23,-14) a 0:3 (-13,-13,-14)

Zvolenské volejbalistky kategória 1. liga žien 12.10.2013 v 1. kole a po 10 rokoch sú opäť v hrách v tejto kategórii.

(Foto: ilustračné – ZV-podujatia)