• Ut. feb 7th, 2023

Zoberte opraty do vlastných rúk a poďte kandidovať!

ByIMG_1979

aug 30, 2014 ,
mestske-zastupitelstvo-zvolen-marec
Aj tieto miesta môžu byť Vaše. Foto: ZV-podujatia.

Mnohým Zvolenčanom sa nepozdáva to, čo sa vo Zvolene deje, či už sa jedná o kultúrne dianie alebo o to, ako a aké zákony sa presadzujú na zasadnutiach zastupiteľstva a podobne.

Toto všetko vedie k takej destabilizácii, že už vlastne ani samotní občania nevedia, komu majú veriť a či sa dá vôbec niečomu veriť.

Keďže si samotní Zvolenčania žiadajú zmenu, po vzhliadnutí videa pána prezidenta Andrea Kisku sme si v redakcii povedali, že aj my svojou troškou pomôžeme novým tváram na politickej scéne – všetkým novým kandidátom, ktorí momentálne nesedia na niektorej zo stoličiek primátora, víceprimátora alebo poslanca mestského zastupiteľstva.

Čo ponúkame pre nových kandidátov?

Portál ZV-podujatia ponúka všetkým novým kandidátom bezplatnú mediálnu propagáciu vo forme jedného článku a pokiaľ budú potrebovať druhý článok, na ten im poskytneme zľavu. Nebudú uverejnené články, ktoré priamo verbálne napádajú protikandidáta, obsahujú osočovanie, rasovú neznášanlivosť a podobne.

Počas mesiaca september pridávame malý bonus v podobe ďalšieho článku zadarmo. Takže jeden do 21.9.2014 ako promo a ďalší potom ako začne volebná kampaň.

Takže neváhajte a využite ponuku, ktorú Vám ponúkame a riaďte sa tým, čo povedal pán prezident

 A možno ste to práve Vy , ktorí by ste mohli kandidovať, ktorí by ste mohli pomôcť zmeniť naše Slovensko

O komunálnych voľbách

Kandidáti musia doručiť kandidátnu listinu miestnej volebnej komisii  najneskôr 21.9.2014, následne miestna volebná komisia uverejní zoznam zaregistrovaných kandidátov spôsobom v mieste obvyklým najneskôr 11. októbra 2014 a  potom môže začať volebná kampaň. Jej začiatok je určený na 29. októbra 2014.

Právo voliť do orgánov samosprávy obcí majú obyvatelia Slovenskej republiky, ktorí majú v obci, v mestskej časti hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislave alebo v mestskej časti mesta Košice trvalý pobyt a najneskôr v deň volieb dovŕšia 18 rokov veku.

Článok a foto: Ján Števonka
Sledujte ZV-podujatia.com na Facebooku, Google+ a Twitteri