Popoludnie v Europe bolo plné zábavy

popoludnie-s-heurekou-2014-zvolen-6

Foto: ZV-podujatia.

Vskutku zaujímavé popoludnie sa dalo zažiť vo štvrtok 4.9.2014 so začiatkom o 15-tej hodine vo zvolenskej Europe,  nakoľko tu sa konalo zábavno-hudobno-tanečné podujatie pod názvom Popoludnie s Heurékou. Podujatie zorganizovala Súkromná základná umelecká škola, Súkromné centrum voľného času  a Rodinné centrum HEURÉKA v spolupráci so zvolenskou Europou. Počas 3 hodín sa dalo zažiť naozaj veľa, nielen toho tradičného, čo toto centrum ponúka, ale samozrejme boli tu predstavené aj novinky, či už sa jednalo o Babies Salsu a Strollering a veľa ďalšieho. Úvod patril speváckej zložke talentovaných detí a ako prvá sa predstavila Janka Poliaková, ktorej progres má každoročne stúpajúcu tendenciu a opäť nesklamala. Samozrejme, že sa tu predstavili aj ďalšie talenty hrajúce a spievajúce na rôzne hudobné nástroje. 

Janka Poliaková 

Svoju časť programu tu mala aj tanečná skupina Zuzana, ktorá predviedla niekoľko zaujímavých tanečných čísel.

S ďalších aktivít,  o ktorých tu jednotliví zástupcovia hovorili boli: Peer-program Svetielko, Montessori pre deti, Karate, judo, florbal, skateboarding.

Ako už bolo spomenuté v úvode,  dve dámy Andrea Demočová a Mgr. Inga Ölvecká hovorili o dvoch novinkách v centre a to o  Babies Salse a Strollering-u a viac informácií si môžete prečítať v tomto článku, ktorému sme vyhradili miesto.

Záver patril mladej rockovej kapele pod názvom Community of Fools, ktorá sa už vo Zvolene v dobrom svetle etablovala.  Frontmanom kapely je moderátor tejto akcie Emanuel Kucbel, ktorý už odmoderoval viac podobných podujatí.

V rámci sprievodných akcií sa tu dalo pri stolíkoch oboznámiť s tým, čo ponúka centrum a ako sa dá aktívne tráviť čas. Okrem toho tu mali študenti SPŠ dopravnej vo Zvolene trenažér, ktorým sa dalo demonštrovať, ako sa človek cíti, keď sa na svojom aute prevráti takpovediac dolu strechou.

Nuž, dalo by sa ešte veľa písať, ale ako sa hovorí  – raz vidieť ako stokrát počuť a tu to platí dvojnásobne.

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: