ŠKK Zvolen navštívil Mikuláš s anjelom

mikulas-skk-zvolen-2014--1

Mikuláš na ľade. Foto: ZV-podujatia

Ku krasokorčuliarom ŠKK Zvolen prišiel v sobotu na Zimný štadión za deťmi Mikuláš s anjelom. Nie, nerobíme si srandu, veru bolo to tak. Ako sám Mikuláš povedal, po dva roky meškal a tak si tento rok na už piaty ročník dal pozor a prišiel s miernym predstihom, aby rozžiaril detské očká. A detí , čakajúcich na Mikuláša sa  tu na druhej ploche zišlo neúrekom. Mikulášske balíčky si odnieslo viac ako 80 detí. Pred tým, ako prišiel si dali deťúrence ba i dospeláci  na  zohriatie rozcvičku na ľade a po nejakej tej polhodinke sa veľkým mocným hlasom a zvonením spolu s anjelom objavil Mikuláš a po krátkom zvítaní začal rozdávať darčeky.

Rozdal ich viac ako 80 a detí spolu s rodičmi tu mohlo byť cez 120 a bola to teda riadna fuška.  Zvládli to však  bravúrne, veď prečo by aj nie,  keď niektoré deti pekné básničky zarecitovali a tak ešte viac dotvorili túto už beztak fantastickú atmosféru.

Po odovzdaní  posledného balíčka sa konala spoločná selfie fotografia (rozumej spoločná fotografia) a kto mal ešte chuť,  mohol nejakú tú spoločnú dať  s Mikulášom alebo anjelom.

Ako sám Mikuláš na záver povedal,  veľmi sa mu tam páčilo,  musel však už ísť aj za ďalšími deťmi, ale prisľúbil, že o rok príde opäť a bude sa snažiť prísť načas.

Video

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: