• Pi. apr 19th, 2024

Šamorínčanky udávali vývoj a tempo zápasu

bk-zvolen-samorin-kadetky-7

Na druhý deň (7.2.2015) po smolnom zápase so Seredčankami prišli do Zvolena rovesníčky zo ŠBK Šamorín a dalo sa očakávať, že to bude ťažký zápas.

Úvod zápasu sa vyvíjal pre nás dobre, ale za stavu 8:10 a prvom oddychovom čase Šamorínčaniek sa hra začala uberať úplne iným smerom. V druhej štvrtine ešte vždy svietil kúštik nádeje za stavu 28:33, ale súperky už potom zobrali zápas do svojich rúk. V polovici zápasu bol stav 30:44.

Po prestávke sa muselo uznať, že dievčatá zo Šamorína si prišli po víťazstvo a stav v závere tretej štvrtiny 44:63 tomu nasvedčoval.

Posledné dejstvo bolo len o dohratí zápasu a tak po záverečnom hvizde bol stav 56:81

Zápas rozhodovala dvojica Letkovský a Lucia Mozoľová.

Tabuľka

Video – BK Zvolen v bielom

Najbližšie doporučujeme sa ísť pozrieť na derby zápas 1. liga žien medzi BK ZŠ Zvolen – BDŽ ŠK UMB B.Bystrica

Článok, foto a video: Ján Števonka