• St. mar 29th, 2023

Na fantasticky hrajúce Levičanky boli naše baby prikrátke

bk-zvolen-bkz-levice-2015-kadetky-7
Naše hráčky lietali počas zápasu. Foto: ZV-podujatia

Aj napriek prebiehajúcim jarným prázdninám sa nelenilo a v sobotu 21.2.2015 sa konal basketbalový zápas už 17. kola v kategórii kadetiek (západ) a na palubovke si to rozdali náš BK Zvolen a rovesníčky z BKŽ Levice.

Pred samotným zápasom bolo z tabuľkových čísiel jasné, že hrať a vymyslieť niečo proti súperkám, ktoré z 13-tich zápasov prehrali len 1 je náročné.

Túto dilemu riešila počas zápasu trénerka našich dievčat Laura van Dalen, ktorá aj napriek bohatým skúsenostiam nenašla recept na fantasticky hrajúce Levičanky.

Keď však divák príde na zápas, tak si musí pri pohľade na útle levické dievčatá položiť otázku, v čom tkvie ich úspech a v čom sú ich Samsonove vlasy. Odpoveď sa dostaví v priebehu pár minút zápasu.

Rozhodne treba uznať, že vynikali vo všetkých herných činnostiach a ako plynul čas a štvrtina po štvrtine, tak ich náskok sa po záverečnom hvizde vyšplhal riadne vysoko 21:101

Tak či onak, aj napriek prehre sa treba sústrediť na ďalšie zápasy a ten najbližší bude už 25.2.2015 v Bratislave proti BK Slovan Bratislava.

Video 

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.