• St. mar 29th, 2023

Zvolenské Slávistky zdolali premotivované Krupinčanky

ByIMG_1979

feb 24, 2015
slavia-zvolen-sk-vk-krupina-4
Bojovalo sa o každú loptu. Foto: ZV-podujatia

Nedať najavo rešpekt, ale ukázať odhodlanie a hrať si svoju hru a tú dotiahnuť do víťazného konca sa len tak často nevidí, ale predsa v nedeľu bolo plné hľadisko ľudí svedkom dvoch neskutočných víťazstiev zvolenských Slávistiek.

V nedeľu 22.2.2015 sa hral v hale TU druhý dvojzápas nadstavbovej časti v kategórii 1. liga žien o umiestnenie na 1.-4. mieste a po Kysučankách prišli na skusy dievčence z TJ ŠK VK Krupina.

Krupinčankám sa podarilo v ich prvom zápase o umiestnenie proti rovesníčkam z Rimavskej Soboty vyhrať doma dvakrát 3:1 a tak sa dal očakávať u nás fantastický boj.

Dalo sa predpokladať, že tento derby zápas bude z kategórie náročných, ale rozhodne museli urobiť naše Slávistky maximum preto, aby v najlepšom prípade vyhrali oba tieto zápasy. Po týchto dvoch zápasoch čaká naše baby šnúra 6-tich vonkajších zápasov a každý získaný domáci bod je značne k dobru.

Odbočím od témy a poviem, že keď v roku 2013 začala vojna v slovenskom hip-hope, Patrik Vrbovský alias Rytmus povedal, že úspech tkvie v kvalitných rapoch a práve o to tu ide.

Alfou a omegou zápasu bola kvalitná hra nášho tímu, ktorá do značnej miery narušila herný koncept súperiek a nám dovolila bod po bode a následne set za setom zvíťaziť v oboch zápasoch rovnako 3:0 za čo im treba pogratulovať.

Zostava Slávia TU Zvolen: Zostava: Osvaldová – C, Tužinská, Sásiková, Boháčiková, Nociarová, Poláčiková (Danková), libero Trnavská

Ostatné výsledky 

  • TJ Slávia TU Zvolen – TJ ŠK VK Krupina 3:0 a 3:0
  • MŠK Kysucké Nové Mesto – VK Slovan Rimavská Sobota 3:0 a 3:1
  • TJ Mladosť Považská Bystrica – VA Žilina 0:3 a 1:3
  • 1. VK Púchov – TJ Lokomotíva Čadca 3:0 a 3:1

Tabuľka

Video

Fotografie

 

Článok, foto a video: Ján Števonka