• Ne. jún 4th, 2023

Klienti DSS Symbia čarokrásne ozdobili stromček v Zlatom dukáte

dss-symbia-stromcek-zlaty-dukat-9
Spoločná fotografia na záver (Elfica je od penziónu Zlatý dukát). Foto: ZV-podujatia.

Veľa šikovných pomocníkov, krásne ozdobený Vianočný stromček a na záver po dobre vykonanej práci zaslúžená chutná odmena.

Po roku opäť nastalo v pondelok 30.11.2015 veľké stretnutie v Penzióne Zlatý dukát vo Zvolenskej Slatine, kedy sem opäť prišli klienti DSS Symbia zo Zvolena ozdobovať Vianočný stromček.

Samotný stromček a stoly v reštaurácii vyzdobili deti a mladí ľudia z Domova sociálnych služieb a všetky ozdoby vyrobili vlastnoručne vo svojich dielňach a krúžkoch.

Po vyzdobení stromčeka čakalo na každého škriatka pomocníčka chutné pohostenie, ktoré pripravil personál penziónu Zlatý dukát. 

Keď sa komukoľvek zapáči ktorákoľvek ozdôbka na stromčeku alebo niečo iné, čo v tento deň doniesli, môže si ju kúpiť za symbolický príspevok.

Všetky príspevky, ktoré sa takto vyzbierajú budú opätovne slúžiť na nákup materiálu do keramickej, výtvarnej a tkáčskej dielne, do krúžku Móda a my a do krúžku šikovných rúk.

Za zmienku stojí, že minulý rok sa takto vyzbieralo takmer 300€.

Nech sa páči priatelia, prinášame Vám pár fotografií z tejto fantastickej akcie a keď pôjdete náhodou okolo, zastavte sa v Zlatom dukáte a príďte sa pozrieť na tento stromček.

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka