Valentín na ľade v podaní krasokorčuliarov dopadol na výbornú

valentin-na-lade-2016-zvolen-10

Zverenci Krasokorčuliarskeho klubu. Foto: ZV-podujatia

Zábavný, hravý, plný detského džavotu a hlavne tak trochu zimný a na korčuliach. Reč je o podujatí pod názvom Valentín na ľade a ako už samotný názov evokuje,  táto akcia sa konala 14.2.2016 v priestore verejného klziska na námestí. Samotné podujatie sa konalo pod záštitou primátorky mesta Zvolen Ing. Lenky Balkovičovej  a podujatie ako také zorganizoval a bohatý program pre všetkých pripravil Krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen. Ako už bolo povedané,  bohatý program odštartoval po oficialitách v podobe úvodného slova predsedu klubu Mgr. Vladimíra Poliaka, ku ktorému sa následne pridala za mesto Zvolen primátorka Ing. Lenka Balkovičová a sekundoval jej víceprimátor Ing. Jaroslav Stehlík.

Po krátkom vyspovedaní animátorskou dvojicou, ktorá toto takmer  dvojhodinové podujatie uvádzala, predstavili svoj obrovský talent zverenci tohto krasokorčuliarskeho klubu.

Okrem zábavy na ľade prebiehal program aj na pódiu, kde si známa dvojica viac než srandu robila z tu prítomných deťúreniec. Za to, že sa deti zapojili do rôznych súťaží boli obdarené nejakou tou drobnosťou.

Pri klzisku mal svoj stánok rozložený aj korčuliarsky klub, v ktorom okrem chutných dobrôt dostal každý, kto  prejavil záujem komplexné a fundované informácie nielen o klube samotnom, ale aj o kurzoch korčuľovania a podobne.

Dalo by sa ešte veľa o tejto super akcii písať, ale ako sa povie,  raz vidieť ako stokrát počuť a tak Vám opäť prinášame pár foto,  čo sa stihlo nafotiť a vo forme videa ponúkame úvodné oficiality.

Video

Fotografie

Článok, foto a video.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: