Spoločne upozornime na potrebu počúvať hlas detí

detska-cyklo-beh-liga-zvolen-5

Bubnovačka. Foto ilustračné ZV-podujatia

TS: Na Slovensku sa ochrane práv dieťaťa venuje viacero organizácií neziskového sektora. Ich hlas však ostáva rozdrobený a málo počuteľný. A práve preto je dôležité pripomínať dôležitosť detí rôznymi formami. Bubnovačka je jednou z nich.

V meste Zvolen, pod záštitou primátorky mesta Lenky Balkovičovej, by sme Vás radi pozvali, aby ste aj Vy ukázali, že hlas detí je pre Vás dôležitý!

Príďte 16. novembra 2016 o 10:00 na Námestie SNP vo Zvolene (priestor „Obývačky“) a pripojte sa do bubnovačky “Bubnujeme, aby bolo deti lepšie počuť 2016“, ktorej organizátorom je Centrum Slniečko, n.o. Nitra.

Pridať sa môže každý. Stačí si priniesť čokoľvek, čím je možné bubnovať. Rytmus bude strážiť Mekky Miro Randuška z DRUMBLE. Naše stretnutie potrvá pol hodiny a v prípade nepriaznivého počasia budeme bubnovať v Európe Zvolen.

Veríme, že ani Vám nie je hlas detí ľahostajný a radi sa k nám : združeniu Návrat, Domovu sociálnych služieb Symbia, združeniu Drumbľa pripojíte a spoločne ukážeme všetkým deťom, že ich hlas je pre nás dospelých dôležitý!

Bubnovačka sa koná už tretí rok pri príležitosti Európskeho dňa ochrany detí pred sexuálnym vykorisťovaním a sexuálnym zneužívaním (18. novembra), Svetového dňa prevencie týrania a zneužívania detí (19. novembra) a Svetového dňa detí a schválenia Dohovoru o právach dieťaťa (20. novembra).

bubnujeme-zvolen-plagat

TS: Centrum Návrat B. Bystrica

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.