XXIX. ročník Stokat Zimný turnaj LIMFU sa nezadržateľne blíži

stokat-zimny-turnaj-limfu-2017-plagat

Plagát k turnaju.

V sobotu 11.februára sa od 7:30 uskutoční v telocvični ZŠ Zvolen Západ už XXIX.ročník Stokat Zimný turnaj LIMFU za účasti 17 mužstiev LIMFU (10 mužstiev z I.ligy, 3 mužstvá z II.ligy a 4 mužstvá z III.ligy). V štyroch základných skupinách najprv zohrajú stretnutia každý s každým a potom zohrajú stretnutia o poradie. Zo základnej skupiny postupujú dve mužstvá. Minuloročný triumf obhajuje mužstvo Oranjes.

Organizátor vyžreboval všetkých účastníkov do štyroch základných skupín. V troch skupinách sa vo vzájomných stretnutiach stretnú po štyri mužstvá a jedna skupina bude päťčlenná.

Obhajca minuloročného triumfu na tomto turnaji mužstvo Oranjes sa v základnej skupine A stretne s prvoligovým FC Mariáš, lídrom II.ligy po jesennej časti Alcolégiou a treťoligovým Shadows. Zápasy tejto skupiny sa začínajú od 7:30.

V skupine B odohrajú zápasy od 8:00 a predstavia sa v nej prvoligové mužstvá Remos, Xanto team a Rytieri doplnené treťoligovým Stars.

Obhajca ligového titulu zo sezóny 2015/2016 a vedúce mužstvo I.ligy po jesnnej časti L-Trade sa v skupine C pobije o postup s ďalšími prvoligistami Euroteamom a Demitrans spoločne s nováčikom z tejto sezóny LIMFU treťoligovým mužstvom Autoteachna Stars. Skupina sa hrá od 11:45.

Skupina D začne zápasmi od 11:15 a na seba v nej narazia prvoligové mužstvá Zanziganda a Detroit spoločne s druholigovými BarBarom a Lokomotývom 99 a ďalším nováčikom LIMFU treťoligovým Munarom United.

Vyraďovacia časť turnaja začne zápasmi štvrťfinále od 15:40 a zo základnej skupiny do nej postupujú mužstvá na 1. a 2.mieste. Následne turnaj pokračuje klasickým vyraďovacím K.O. formátom až do finále.

Zápasy vo štvorčlenných skupinách sa odohrajú 1×17 minút a v päťčlennej skupine 1×13 minút čistého času s 2 minútovými prestávkami medzi zápasmi.

Vo vyraďovacej časti sa všetky zápasy odohrajú 1×17 minút čistého času a prestávky medzi zápasmi budú 3 minútové. V prípade nerozhodného výsledku nasledujú pokutové kopy až do rozhodnutia.

Rozpis zápasov turnaja je k dispozícii na stránke LIMFU pod Zimný turnaj/aktuálny ročník.

Všetkých srdečne pozýva Výbor LIMFU Zvolen.

Víťaz turnaja postupuje spoločne s víťazom prvej ligy na Majstrovstvá Slovenska v malom futbale.

Článok: Miloš Masarik.

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )