Zvolenská nemocnica presťahovala internú ambulanciu do nových priestorov

prestahovana-interna-ambulancia

Pohľad na časť novej internej ambulancie.

TS: Nemocnica Zvolen a.s., člen skupiny AGEL, včera 14.2.2017 presťahovala vyhľadávanú internú ambulanciu do nových, krajších priestorov. Všetky priestory ambulancie, vrátane čakárne, sú väčšie, svetlejšie takže pacientom a personálu poskytnú väčšie pohodlie.

"V nemocnici bola doteraz interná ambulancia v priestoroch polikliniky na druhom poschodí. Nakoľko je ambulancia príliš vyťažená, priestory pre pacientov a sestričky už boli stiesnené, čakáreň bola na chodbe, s malým počtom miest na sedenie a bez prístupu denného svetla. Nové priestory sa nachádzajú na prvom poschodí, sú svetlé, priestranné, veľké, novo vymaľované a s novým nábytkom. Rozhodli sme sa pre tento krok z dôvodu zvýšenia komfortu pre pacientov, ako aj pre zlepšenie pracovných podmienok pána doktora a sestričiek pracujúcich v ambulancii," hovorí riaditeľ nemocnice MUDr. Botka.

Ambulancia vyšetruje predovšetkým pacientov s internými problémami, pacienti tu absolvujú kontrolné vyšetrenia po hospitalizácií, ale aj predoperačné vyšetrenia. V ambulancii ordinuje MUDr. Milan Detko, ktorý si za roky praxe vytvoril veľmi dobré referencie u svojich pacientov. Mesačne sa na tejto ambulancii urobí takmer 1000 vyšetrení. Pacienti sa môžu objednať priamo telefonicky na čísle 045/ 5201 297 alebo mailom na inta@nemzvolen.sk.

TS: Mgr. Marta Csergeová, tlačová hovorkyňa AGEL SK a.s., Foto: zdroj TS

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: