Nemocnica Zvolen zrekonštruovala jedáleň pre zamestnancov

jedalen-zamestnancov-nemocnica-zvolen

Zrekonštruovaná jedáleň. Foto: zdroj TS

TS: Zamestnanci Nemocnice Zvolen, ktorá je členom skupiny AGEL, získali komfortnejšie prostredie. V týchto dňoch bola dokončená rekonštrukcia jedálne, ktorú využíva takmer 700 zamestnancov nemocnice. Vedenie nemocnice, v spolupráci so súkromným prevádzkovateľom kuchyne, investovalo do zveľadenia priestorov viac ako 15 000 eur.

Nemocnica postupne pokračuje v ďalšom zveľaďovaní priestorov nemocnice, aby sa pacienti a aj personál cítili príjemnejšie. V rámci renovácie priestorov došlo k výmene elektrických rozvodov, osvetlenia, úprave povrchov stien, podláh, dispozičnému rozšíreniu priestorov, zakúpený bol tiež nový nábytok, príbory a riady.

“Nakoľko stará jedáleň už mala za sebou minimálne 30 rokov prevádzky, vyzerala ošumelá, stará a nehygienická, rozhodli sme sa tieto priestory zrekonštruovať, zmodernizovať, aby sa tu zamestnanci cítili príjemnejšie,” uviedol riaditeľ nemocnice MUDr. Jozef Botka.

Nemocnica Zvolen poskytuje lôžkovú starostlivosť pre viac ako 100 tisíc obyvateľov z okresov Zvolen, Krupina, Detva. Nemocnica ročne ošetrí takmer 17 000 lôžkových pacientov, ambulantne ošetrí viac ako 120 000 pacientov, vykoná viac ako 3 500 operácií a 1 200 pôrodov.

Mgr. Marta Csergeová, tlačová hovorkyňa AGEL SK a.s.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: