Reklamy

Vo Zvolene vrcholné podujatie v malom futbale

.

Slovenský pohár výberov mestských líg - LIMFU ZVOLEN CUP

Na konci prvého májového predĺženého víkendu sa vo Zvolene uskutoční ojedinelé športové podujatie s bohatým sprievodným programom. Z poverenia Slovenského zväzu malého futbalu organizujú v pondelok 8.5.2017 Liga malého futbalu Zvolen v spolupráci s Mestským futbalovým klubom Zvolen na štadióne MFK 1.ročník turnaja LIMFU ZVOLEN CUP ako Slovenský pohár výberov mestských líg v malom futbale.

Na dvoch hracích plochách s umelou trávou pripravili organizátori turnaj 18 výberov, ktoré zabojujú o LIMFU CUP spolu v štyridsiatich dvadsaťminútových zápasoch. Mužstvá výberov MÚMF Trenčín, BLMF Bratislava, TOP Ligy Trnava, MLMF Bytča, MÚMF Banská Bystrica, FML Prešov, MLMF Považská Bystrica, TOP Ligy Bratislava, UNI ligy Bratislava, FMLS Senec, PLMF Patizánske, Inter Ligy Sereď, KNLMF Košice, UL Prešov, TOP Ligy Nitra, Inter Ligy Galanta a dvoch výberov domáceho LIMFU Zvolen budú bojovať o prvenstvo v štyroch skupinách, z ktorých postupujú do vyraďovacej časti dve najlepšie mužstvá po odohraní vzájomných zápasov v základnej skupine. Žreb sa vysielal v priamom internetovom prenose.

Riaditeľom organizačného výboru a hlavným strojcom myšlienky usporiadať celoslovenský turnaj vo Zvolene je člen výboru LIMFU Ján Račko. Organizátori pripravili pre všetkých účastníkov, fanúšikov a návštevníkov podujatia pripravený bohatý sprievodný program. V priebehu dňa sa predstaví ľudová hudba Jozefa Svinteka, vystúpenie mažoretiek a členiek TaŠ, k dispozícii budú i atrakcie pre deti a na záver celého dňa bohatá tombola.

No vrcholom celého sprievodného programu bude futbalové stretnutie internacionálov MFK Zvolen a Slovana Bratislava o 15:30 hodine spojené s autogramiádou a odovzdanie pamätných listov bývalým hráčom a funkcionárom MFK Zvolen. O netradičný slávnostný výkop sa postará po zoskoku reprezentačná pätica parašutistov.

Všetky dôležité informácie sú a výsledky budú zverejnené na webovej stránke podujatia limfucup.wz.sk.

Článok: Miloš Masarik

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.