Reakcia mesta na návštevu prezidenta Kiska: „Zvolen má oproti iným mestám malé problémy.“

TS: Prezident Andrej Kiska sa vo štvrtok 4. 5.2017 vo Zvolene stretol s primátormi a starostami slovenských miest a obcí. Počas pracovného obedu v reštaurácii Season hovoril o regionálnych problémoch a náraste extrémizmu na Slovensku.

Dôvod svojej návštevy uviedol po skončení stretnutia na svojej webovej stránke: „Zaujímalo ma, ako tieto problémy vidia z pohľadu jednotlivých miest. Každé mesto má totiž svoje špecifické problémy. Napríklad Krompachy majú vysokú nezamestnanosť, Hlohovec a Dolný Kubín dopravu.“ Prezidenta na pôde mesta privítal viceprimátor Jaroslav Stehlík. „Som rád, že si pán prezident vybral pre toto stretnutie práve Zvolen. Svedčí to o tom, že sme stále srdcom Slovenska a máme výbornú polohu pre podobné stretnutia,“ uviedol viceprimátor po stretnutí. Ako neskôr dodal: „Paradoxne na stretnutí som si uvedomil, že Zvolen má v porovnaní s inými mestami a obcami omnoho menšie problémy napr. v otázke nezamestnanosti alebo hospodárenia.“ Zástupca mesta uviedol, že prezidenta pobavil tvrdením, že jedným z najväčších problémov mesta je, či bude mať Zvolen 25-metrový alebo 50-metrový bazén.

Prezident sa pred Zvolenom zúčastnil stretnutia Komory kominárov SR v Sielnici.

TS: mesto Zvolen. Foto: ZV-podujatia.

1 Comment on Reakcia mesta na návštevu prezidenta Kiska: „Zvolen má oproti iným mestám malé problémy.“

  1. To závisí ako to podá že aký je to problém?! Iba úplný hlupák a primitýv si bude z toho robiť srandu pred prezidentom. Podľa nášho viceprimátora je podstatné či budú vo Zvolene “studené párky a teplé pivo” a koľko budeme mať predražených FunZón v stratách a nie športoviská. Môj názor je že dajte ľuďom športoviská a oni budú športovať. Pekný príklad je cyklocestička na Sliač,vždy keď tade idem za pekného počasia tak je plná ľudí či mladých rodiniek alebo skôr narodených. Takže pán viceprimátor najväčší krčmár v okolí pchajte si párky do hlavy a na iné veci kašlite hlavne že vrecká a brucho budú plné.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: