• Pi. feb 3rd, 2023

Príďte si vychutnať Zvolenské nedeľné korzá na námestie

ByIMG_1979

máj 29, 2017

Priatelia, Zvolenčania, po minuloročnom druhom ročníku sa tento rok môžete opäť tešiť na parádne nedeľné popoludnia na zvolenskom námestí. Podujatia sú nazvané príznačne Zvolenské nedeľné korzo a ich pestrá paleta ponúka viac než bohatý program 

Séria podujatí Zvolenské nedeľné korzo bude prebiehať počas mesiaca jún 4., 11., 18. a 25.6.2017. Dramaturgicky sa na programe podieľal Radoslav Kuric.

Nedele budú pestré, s vystúpeniami viacerých viac či menej známych interpretov, bohatým sprievodným programom, tvorivými dielňami ako divadelnými predstaveniami nielen pre deti.

Aj tento rok bude prebiehať súťaž Neďeľní Štúrovňík a kompletný program vám ponúkame na priloženom plagátiku.

My budeme pri tom.

Program

4.6.2017 – Hlavné pódium od 17:00

  • Martin Chynoranský – Bezbúdovci
  • Dog Dancing – Nikita Schwarcová – čivavky, lacné šteniatka, množitelia
  • Predstavenie OZ Pes v núdzi a ich psíkov
  • Príbehy bývalých útulkáčov – šťastné konce
  • Predstavenie OZ Mačkya OZ Makin Majer

od 20:00 – koncert hudobnej skupiny LUSK

Detská zóna

  • Havo Slavo – rozprávka Divadlo pod balkónom

Sprievodný program

  • Tri oriešky – tvorivé dielne pre deti
  • maľovanie na tvár
  • stánky združení so psíkmi a mačičkami

11.6.2017 – Hlavné pódium od 17:00

  • Diskusia šampiónov – Peter Winkler, Zuzana Hrašková
  • Do práce na bicykli – vyhodnotenie iniciatívy
  • Wanted – Tanečná škola Štefana Chleba
  • The PASSAGE – koncert rockovej skupiny

Sprievodný program

  • Streetball – BK Zvolen
  • prevencia a stravovanie mladých
  • bezpečné turistické trasy – OZ Slatinka
  • Skate škola – Low cost
  • kurz pre parkuristov – Slovak Freerun family
  • škola in line – KK Zvolen
  • futbal na námestí
  • HKM Zvolen – nábor a aktivity pre najmenších
  • 3D lukostreľba – KLŠ Robin
  • formula na námestí SNP – Matuška Motošport
  • Obrie gule – nafukovacia atrakcia

18.6.2017 – Hlavné pódium od 17:00

  • Muzikálový festival Jozefa Bednárika 10. ročník – program víťaziek súťaže Muzikálový talent – účinkujú: Kristína Vrecková, Lucia Václavíková, Zuzana Feketeová, Ján Kubiš a Achileas Sdoukos
  • Muzikálová kaviareň – komponované pásmo muzikálových hitov – účinkujú: Radoslav Kuric, Ján Greššo, Ján Jackuliak, Jarmila Hittnerová, Dárius Kočí, Karin Olasová, Tomáš Majláth
  • Vladimír Rohoň 70 – pocta zvolenskému divadelnému hercovi
  • Muzikálový dezert – filmové, divadelné a muzikálové melódie. účinkujú: JanaFilová a HuMan Hills, kristína Vrecková, Radoslav Kuric, Tomáš Majláth

Sprievodný program

  • Tri oriešky – tvorivé dielne pre deti
  • maľovanie na tvár

25.6.2017 – Hlavné pódium od 17:00

  • 10. výročie založenia konzervatória a SZUŠ Pink Harmony Zvolen – galakoncert
  • Dvorné dámy – úspešné ženy vo svete hand made
  • Pigs on The Wing – revival Pink Floyd
  • The Blues Mother – IN – LAW – Trnavská bluesová legenda

Detská zóna

  • Drevená krava – rozprávka Divadlo z Domčeka
  • Tvorivé dielne Quo Vadis

Sprievodný program

  • Tri oriešky – tvorivé dielne pre deti
  • Nedeľní štúrovňík  – piknik a súťaž koláčov