Svetlonosy si dali stretnutie v parkovej galérii

U ježibaby. Foto: ZV-podujatia.

V stredajší podvečer 25.10.2017 sa Parková galéria Ľudovíta Štúra premenila na jedno veľké tajuplné miesto, kde všade navôkol svietili potvory a keď sa niekto odvážil prísť bližšie, zažil niečo nevídané.

Podujatie, o ktorom je reč sa volalo Svetlonosy z jednotky a ako už názov evokuje, samotné podujatie zorganizovala 1. ZŠ vo Zvolene v spolupráci s mestom Zvolen a svetlonosy, ktorých tu bolo v tento večer požehnane pochádzali z rúk detských autorov.

Park v toto dušičkovom období poslúžil doslova fantasticky a vyrezávaných svietiacich tekvíc tu bolo neskutočne veľa a bolo sa rozhodne na čo pozerať.

Nebolo to len o tekviciach, ale aj o zábave súťažiach, ktorými neboli len deti, ale aj dospeláci a všade navôkol bolo počuť detský džavot.

Okrem toho tu jedna na počudovanie sympatická striga predávala v svojom obchode hlavy, hady a rôzne potvory a neďaleko deti podávali nejaký čudesný nápoj, punčom nazývaný.

Na samotný záver, keď sa už zotmelo a a park sa tajomne rozžiaril svietiacimi svetlonosmi sa konalo vyhodnotenie celej výstavy o naj svetlonosa.

Nech sa páči pár foto z tohto fantastického podujatia

Fotografie

Článok a foto: J. Števonka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: