Areál MFK Zvolen bude hostiť dva veľké turnaje

Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi

Plagát Ligy žiakov v malom futbale.

Začiatkom marca 2018 bol definitívne spečatený vstup Schaller facility s.r.o. ako generálneho sponzora zvolenskej ligy malého futbalu. Prednedávnom sa odvetnou časťou začali i tri ligy malého futbalu už pod názvom SCHALLER FACILITY LIFMU. „Malí futbalisti“ pripravili nielen pre svojich priaznivcov, ale nielen pre Zvolenčanov, ktorí chcú stráviť príjemné a nezvyčajné prežitie 1.mája, na Zvolenské i Slovenské pomery ojedinelé Športovo spoločenské podujatie v priestoroch areálu štadióna MFK Zvolen.

Pod záštitou primátorky Mesta Zvolen Ing. Lenky Balkovičovej a s podporou poslanca NR SR MUDr. Jozefa Ježíka Schaller facility liga malého futbalu (SCHF LIMFU) v spolupráci s MFK Zvolen a z iniciatívy Jána Bosáka (BOXO Utd.) a spoločnosti L-Trade pripravili dva turnaje v malom futbale s množstvom sprievodných akcií určených celým rodinám. V sprievodnom programe sa predstavia Zvolenské Mažoretky a Tanečná škola Zuzany Niščákovej, Ľudová hudba Jozefa Svinteka a Zvolenská kapela. Organizačný výbor vedený Jánom Račkom pripravil i atrakcie pre deti, tombolu a prezentácie kozmetiky.

Na umelej tráve MFK o 10-tej hodine začne Medzinárodný turnaj klubových mužstiev v malom futbale L-TRADE CUP, za účasti Výberu Brna, víťaza Superligy ČR 2017, účastníkov Ligy majstrov Ostravského Zábřehu, Brothers Bratislava a domáceho majstra L-Trade, majstera SR 2016 Letka Trenčín, majstra SR 2015 AS Guard Security Košice, za TOP ligu Wolves Bratislava a druhého zástupcu SCHF LIMFU Zvolen Oranjes. Na programe je dvadsať stretnutí a finále je naplánované na 16,00 hodinu.

Na hlavnej ploche štadióna MFK Zvolen sa uskutoční Medzinárodný turnaj reprezentačných mužstiev v malom futbale BOXO CUP za účasti Majstrov Sveta reprezentácie Česka, účastníka MS reprezentácie Maďarska a dvoch výberov reprezentácie Slovenska. Na programe sú štyri stretnutia. O 13,00 hodine Slovensko 1 – Slovensko 2, o 13,50 hodine Česko – Maďarsko. Stretnutie o 3.miesto je naplánované na 16,40 hodinu a finále začne o 17,35 hodine.

V priebehu turnajov sa vo Zvolene uskutoční i valné zhromaždenie Slovenského zväzu malého futbalu za účasti zástupcov malých líg v rámci pôsobnosti SZMF a členov Výkonného výboru na čele s prezidentom SZMF Petrom Králikom. Pozvanie organizátorov prijal i najvyšší predstaviteľ malého futbalu vo svetovom meradle prezident Svetovej federácie malého futbalu Dr. Filip JUDA, ktorý v Meste pod Pustým hradom absolvoval v roku 2016 aj prijatie u Primátorky Zvolena Ing. Lenky Balkovičovej a v minulom roku sa zúčastnil i na Slovenskom Pohári výberov malých líg.

Článok: Miloš Masarik

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.