Zvolenský jarmok sa opäť hlási o slovo

A budú aj dopravné obmedzenia

Súčasťou jarmoku budú aj kolotoče v Jegorkách. Foto: IMG_1979

Plno všakovakých stánkov, pravdepodobne sa dozaista nájde aj nejaký ten burčiak, poprípade víno, kolotoče v Jegorkách, divadlo v parku, hudba, langoše, klobása a čo ja viem, čo ešte všetko od výmyslu sveta... Ak si pospájate všetky tieto indície do jednej, tak aké už doslova tradičné podujatie sa Vám vybaví ako prvé?

Áno, máte pravdu, je to Zvolenský jarmok a ak ich spojíte s Divadelným podzámčim a kolotočmi v Jegorkách, tak máte rozhodne pravdu a môžete toto všetko a podstatne viac očakávať počas dvoch dní v piatok 20.9 a v sobotu 21.9.2019 v meste.

Jesenné trhy patria medzi tie podujatia, ktoré sa za posledné roky držia v podstate rovnakého konceptu – priniesť množstvo stánkov s rozmanitým tovarom, poprípade nejaké to remeslo a samozrejme, ako inak v tomto období, aj napojiť ľudí kvázi burčiakom a podobne.

Nie je potrebné viac rozoberať tento druh podujatia a tak Vám aspoň na začiatok prinášame prvotné informácie nielen o kultúrnom programe na námestí.

Zvolenský jarmok 2019 program 20.9.2019

  • 20:00 – Nový Orfeus (N.O.5) – Námestie SNP

Doprava z Námestia SNP v dňoch 20.9.2019 od 5:00. do 22.9.2019 do 5:00 hod bude presmerovaná na ul M. R. Štefánika Zástavka MHD Zlatý potok bude presmerovaná na zástavku Poľana pod zámkom, zástavky Sekier – Lipovec a Západ – Tepličky budú presmerované na zástavku ŽSR ulica M. R. Štefánika.

Plagát – Zvolenský jarmok 2019

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: