Zvolenské basketbalistky si poradili s Ružomberčankami

Autor IMG_1979

apr 25, 2022 ,
Úvodný rozskok basketbalového zápasu. Foto: IMG_1979

V nedeľné dopoludnie 24.4.2022 sa v športovej hale na zvolenskom sídlisku Západ konal basketbalový zápas spoločnej kategórie 1. ligy žien.

Tu na palubovke základnej školy si to navzájom rozdali BK Zvolen a MBK Ružomberok.

Samotný zápas sa niesol vo vyrovnanom duchu, diváci boli svedkami pekného basketbalu a do troch štvrtín sa nedalo povedať, kto vyjde ako víťaz z tohto zápasu. V polovici zápasu bol stav 39:36.

Lámať chlieb sa začal v závere tretej štvrtiny a všetko to potom vyvrcholilo v záverečnej štvrtine, kedy naše hráčky poriadne zatlačili na súperky a snažili sa udržať si párbodový náskok. Napokon si ho aj udržali a zápas vyhrali 49:43.

Nech sa páči, tak ako vždy aj tentoraz vám prinášame fotografie a videá zo samotného zápasu.

Fotografie: BK Zvolen – MBK Ružomberok

Článok, foto a videá: IMG_1979