• St. nov 30th, 2022

Vo Zvolene sa konala Medzinárodná pohárová súťaž v naturálnej kulturistike a fitness

ByIMG_1979

nov 17, 2022
Počas súťažného diania sa veru bolo na čo pozerať. Foto: IMG_1979

Druhú novembrovú sobotu 12.11.2022 sa konalo v Rates aréne vo Zvolene prestížne športové podujatie a to 3MC THREE MOUNTAINS CUP alias Medzinárodná pohárová súťaž v naturálnej kulturistike a fitness a okrem iného to bola aj postupová súťaž na Majstrovstvá sveta, ktoré sa budú konať v Prahe.

Organizačne mala pod palcom ICN Slovakia a riaditeľom súťaže bol René Tomášek.

V tento podvečer boli diváci svedkami viac ako 100 štartových pozícií v 28 kategóriách, kedy v ôsmich z nich sa bojovalo o Pro card v open disciplínach a teda rozhodne bolo o čo súťažiť.

Jednotlivé súťažné kategórie rozhodovala päť členná, čisto ženská porota v zložení: Monika Kenická, Stanislava Dorotinová, Gabriela Vodilová, Michaela Sethalerová a Mirka Stašová. Tejto pätici dievčat sekundoval pódiový rozhodca Patrik Petrgalovič.

Súťaže sa zúčastnili muži a ženy, ktorí pokúšali šťastie vo viacerých kategóriách naraz a na záver súťaže sa vyhodnocoval naj muž alebo žena danej kategórie, ale z rozdielnych váhových alebo výškových kritérií.

Počas viac ako piatich hodín sa bolo veru na čo pozerať a neraz mala porota náročnú úlohu.

Nebudem to viac už naťahovať, v prílohe si môžete pozrieť jednotlivé výsledky a bohatú fotografickú galériu top momentov tejto súťaže.

Fotogaléria: ICN THREE MOUNTAINS CUP Zvolen

Článok a foto: IMG_1979