• Ne. okt 1st, 2023

Zvolenské extraligistky počas víkendu bodovali naplno

Jeden za všetkých všetci za jedného. Foto: IMG:1979

Prvý februárový víkend 4. a 5.2.2023 priniesol na kultúrno- spoločenské vyžitie minimálne sedem rôznych podujatí a na svoje si rozhodne prišli aj priaznivci hokeja.

Na zvolenskom zimnom štadióne sa konali dva zápasy v extralige žien, v sobotu privítali naše ŽHKm Zvolen Ženský hokejový klub Michalovce a nasledujúci deň ICE Dream Košice.

V úvode treba povedať, že sa našim ženám v základnej skupine A nie príliš darilo a do nadstavbovej časti vstupovali z posledného miesta.

Tieto dva domáce zápasy boli so súperkami z posledných miest základnej časti B a nič iné ako víťazstvá si rozhodne nepripúšťali.

Bez nejakého ďalšieho komentovania (rozumej mudrovania) sa v oboch prípadoch zrodili víťazstvá, aj keď v tom prvom sobotnom zápase zlom prišiel až v poslednej tretine. V reči čísel ŽHKm Zvolen – Ženský hokejový klub Michalovce 8:3 a ŽHKm Zvolen – ICE Dream Košice 8:2

Viac slov hádam už netreba, akurát zopár štatistík a to, že po víkende sú naše ženy priebežne na šiestom mieste a majú pod sebou v tabuľke tieto dva kluby.

Najbližšie sa naše ženy predstavia na domácom ľade Michalovčaniek a tento zápas bude dozaista kľúčový, nakoľko práve ich súperky majú o jeden zápas menej a to práve o tento a majú o jeden bod menej ako naše.

Nech sa páči od nás pár fotografií z oboch duelov a najbližšie sa dozaista uvidíme pri ďalšom domácom zápase.

Fotogaléria:

Článok a foto. IMG_1979

Pridaj komentár