• Št. nov 30th, 2023
moj-otec-je-sialenec
Plagát k filmu (zdroj: internet)

O filme

  • Názov – Môj otec je šialenec
  • Žáner – Komédia – USA, 2012, 114 min
  • Režisér – Sean Anders, John Morris
  • Scenár – David Caspe
  • Obsadenie – Adam Sandler, Andy Samberg, Leighton Meester, James Caan, Vanilla Ice, Milo Ventimiglia, Susan Sarandon, Eva Amurri Martino, Will Forte, Blake Clark, Dana Goodman, Ian Ziering, Meagen Fay, Rebecca Marshall, Luenell, Jeffrey Corazzini, Tom Mardirosian, Robert Masiello, Alan Thicke, Nick Swardson, Todd Bridges
  • Obsah – Dospievajúci Donny Berger stretne dievča svojich snov. Menší problém je len v tom, že ide o jeho sexi učiteľku Mary McGarricleovú. Všetci sme sa v škole do nejakej učiteľky zamilovali, ale Donnyho láska zájde trochu priďaleko, pretože slečna McGarricleová poskytne s veľkou ochotou svojmu žiakovi pár súkromných hodín, aby mu vysvetlila, ako je to naozaj s tými kvetmi a motýľmi.

Samozrejme všetko dopadne veľmi zle a učiteľka McGarricleová skončí vo väzení. Donny je nútený sám vychovávať plod ich spoločnej lásky, syna Todda. Snaží sa byť dobrým otcom, ale na rodičovstvo nebol ani trochu pripravený… Teraz, o tridsať rokov neskôr, je Todd už dospelý a je z neho úspešný podnikateľ na Wall Street. Svojho otca opustil hneď, ako sa mu naskytla príležitosť a už ho dlhší čas nevidel. Zrazu sa Donny ocitne v problémoch – daňovému úradu dĺži desiatky tisíc dolárov – a napadne mu, že jedinou možnosťou, ako sa vyhnúť väzeniu a zohnať potrebné peniaze, je nadviazať znovu kontakt so svojím synom. U Todda sa objaví presne vo chvíli, keď vrcholia jeho prípravy na svadbu s Jamie. Svadobný víkend sa mení na divokú smršť bizarných udalostí. Donny má konečne šancu nájsť so synom spoločnú reč, ale dokáže sa zachovať tak, aby svojho syna presvedčil, že vie byť naozaj dobrým otcom.

Video

Můj otec je šílenec trailer CZ

Viac info na oficiálnej stránke Europa Cinemas Zvolen ako aj tu na týchto stránkach.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru