• Ut. feb 7th, 2023
snehulienka-a-lovec
Snehulienka a lovec – plagát.

O filme

  • Názov – Snehulienka a lovec
  • Žáner – Dobrodružný, Fantasy, Akční – DramaUSA, 2012, 127 min
  • Režisér – Rupert Sanders
  • Scenár – Evan Daugherty (scenár) , John Lee Hancock (scenár)
  • Obsadenie  Kristen Stewart, Charlize Theron, Chris Hemsworth, Ian McShane, Bob Hoskins, Sam Spruell, Toby Jones, Eddie Marsan, Ray Winstone, Nick Frost, Sam Claflin, Lily Cole, Dave Legeno, Vincent Regan, Rachael Stirling, Izzy Meikle-Small, Noah Huntley, Mark Wingett
  • Obsah – Rozprávka sa skončila! Mocná čarodejnica Ravenna sa lsťou votrela do priazne kráľa prosperujúcej a mocnej ríše, ktorý z nej čoskoro urobí kráľovnú a potom zomrie. Ravenne ale podľa proroctva kúzelného zrkadla stojí v šťastí nevlastná dcéra Snehulienka a posadnutosť vlastnou krásou, ktorú by si rada uchovala navždy. Všetky problémy by vyriešila Snehulienkina smrť, ibaže dievčina práve ušla z domáceho väzenia do Temného lesa, odkiaľ sa ešte nik živý nevrátil.

Ale kráľovná potrebuje mať istotu, a tak si najme odvážneho lovca, ktorý dostane za úlohu ju vystopovať a priviesť späť. Jeho vražednú misiu komplikujú nielen čudní obyvatelia lesa, ale aj to, že Snehulienka nie je len taká obyčajná dievčina. Pokoja pri práci lovcovi nepridáva ani statočný princ, ktorý má pre ňu slabosť už od detstva, a najmä partia siedmich trpaslíkov, ktorí síce nie sú takí milí ako Prófa a Hanblivec, zato vedia dobre narábať so sekerou a vedia, že so Snehulienkou im svitla nádej na záchranu temnotou zmietanej ríše.

Video

Snehulienka a lovec – český HD trailer (titulky)

Viac info na oficiálnej stránke Europa Cinemas Zvolen ako aj tu na týchto stránkach.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru