Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Upracme (si) Zvolen 4.

25 septembra @ 15:00 - 19:00

Zadarmo

Upracme (si) Zvolen 4!

September sa privalil ako veľká voda a to značí UPRATOVANIE!

Už po štvrtýkrát spoločne oslávime svetový deň upratovania a dobrovoľníctva a vrhneme sa na skrášlenie nášho mesta. Tentoraz sme si ako miesto činu vybrali okolie skateparku v Môťovej.

Príďte ukázať, že vám vaše okolie nie je ľahostajné a pridajte ruku k dielu! Aj takéto činy totižto prispievajú k tomu, aby bol svet o kúsok príjemnejším miestom. Pridajte sa na stranu prírody a spolu prejavme, že nám na nej záleží!

KEDY A KDE?

  • 25.9.2022

Čerpacia stanica Shell/ Skatepark Môťová

Všetci sa stretneme 25.9. o 15:00 pri Shellke (Lučenecká cesta 32, 960 01 Zvolen-Môťová) a z tade spolu prejdeme do skate parku. Zaútočíme na odpad, ktorý tam nahromadili neprispôsobiví občania, ale ktorý tam rozhodne nepatrí. Čisteniu venujeme približne 2 hodinky tak, aby sme odchádzali s úsmevom na tvári a pocitom dobre vykonanej práce. Následne bude pre všetkých pomocníkov dostupný aj Guláš na posilnenie a za odmenu Veríme, že nám počasie bude priať a ukáže sa príjemné septembrové slnko. Na mieste vám zabezpečíme potrebné náradie, vrecia, dezinfekciu aj rukavice. Veľmi nás však poteší, ak si donesiete vlastné pracovné rukavice z domu, nakoľko tak obmedzíte množstvo vytvoreného odpadu.

Veríme, že vás tam všetkých uvidíme a spolu spravíme Zvolen o čosi krajší!

Zdieľaj tento príspevok a pomôž nám túto akciu rozšíriť medzi čo najviac ľudí.

Podrobnosti

Dátum:
25 septembra
Čas:
15:00 - 19:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:

Organizátori

Očami prírody
Denisa Záchenská

Miesto udalosti

Skatepark Zvolen
Lučenecká cesta 32
Zvolen, Slovensko 960 01 Slovenská republika
+ Google Map

Pridaj komentár