Komunálne voľby 2018 (Zvolen)

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Mestského zastupiteľstva vo Zvolene

Mesto Zvolen u ver ej ň uje podľa § 173 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby do mestského zastupiteľstva podľa jednotlivých volebných obvodov:

Kandidáti na post primátora mesta Zvolen 

  1. Lenka Balkovičová, Ing., 56 r., primátorka mesta Zvolen, nezávislá kandidátka
  2. Miroslav Kusein, Ing., 61 r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát
  3. Roland Schaller, Ing., 44 r., riaditeľ letiska, nezávislý kandidát
  4. Ivan Sitár, Ing., 51 r., podnikateľ, Kotleba – ĽSNS
  5. Matej Snopko, 54 r., publicista, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 1 – VMČ 1 Sekier, Záhonok, Lipovec, Môťová, Kráľová, Sekierska dolina

  1. Ľudmila Balážová, 19 r., študentka práva, aktivistka ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislá kandidátka
  2. Mária Dolinská, Mgr., PaedDr., 63 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka
  3. Peter Drozdík, Mgr., 46 r., vedúci zamestnanec, nezávislý kandidát
  4. Peter Dúbravský, Bc., 40 r., samostatný radca ÚPSVaR Zvolen, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  5. Jozef Ďurica, JUDr., 47 r., právnik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  6. Ján Hliva, 67 r., vodič osobného auta, Strana zelených Slovenska
  7. Dušan Hruška, Ing., 52 r., mediátor, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  8. Branislav Husár, Ing., 40 r., konštruktér, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  9. Miroslav Chamula, Mgr., 50 r., riaditeľ školy, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  10. Michal Kamenský, Ing., 31 r., stavebný inžinier – vodohospodár, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  11. Peter Košík, Ing., PhD., 42 r., publicista, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  12. Juraj Kukučka, Ing., 72 r., dôchodca, Spolu – občianska demokracia
  13. Tímea Laššáková, PhDr., PhD., 43 r., vedúca zariadenia sociálnych služieb, nezávislá kandidátka
  14. Katarína Lešková, Ing., 39 r., podnikateľka v ZV, Strana zelených Slovenska
  15. Ján Mališ, Ing., 69 r., dôchodca, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  16. Róbert Orság, 42 r., manager, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol’ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  17. Ján Podkonický, 65 r., profesionálny tréner ĽH, Slovenská národná strana
  18. Ján Račko, 53 r., šéfkuchár, nezávislý kandidát
  19. Matej Révay, Mgr., 34 r., učiteľ ZŠ, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  20. Jaroslav Sakala, 61 r., súkromný podnikateľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol’ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana

Vo volebnom obvode Č. l sa volí 6 poslancov.

Volebný obvod č. 2 – VMČ 2 Zlatý potok, Bakova jama, Lukové, Zolná

  1. Ján Čierny, Ing., 62 r., SZČO, stavebný inžinier, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol’ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  2. Ivana Gajdošíková, JUDr., 45 r., advokátka – SZČO, aktivistka ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislá kandidátka
  3. Michal Hazlinger, Mgr., 34 r., pedagóg SOŠ drevárska Zvolen, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  4. Marek Kabát, 35 r., špecialista plánovania výroby, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  5. Dušan Macoszek, Ing., 61 r., hokejový tréner, Slovenská národná strana
  6. Vladimír Neumann, Ing., 47 r., predseda SPKnS, Komunistická strana Slovenska
  7. Róbert Olšiak, 40 r., obchodný manažér, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol’ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  8. Jozef Paločko, Ing., 56 r., riaditeľ spoločnosti, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol’ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  9. Marián Paulenka, Ing., 65 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  10. Miroslav Sližik, PhDr. Mgr., PhD., 39 r., vysokoškolský učiteľ, športový psychológ, tréner, nezávislý kandidát
  11. Róbert Vasil, 45 r., vedúci prevádzky, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode Č. 2 sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 3- VMČ 3 sídlisko Západ-Tepličky, Stráž

  1. Ondrej Babic, Ing., 56 r., referent Slovenského pozemkového fondu, Strana zelených Slovenska
  2. Vladimír Bella, Ing., 58 r., technik, nezávislý kandidát
  3. Zuzana Debnárová, 54 r., ekonómka SBD Zvolen, Strana moderného Slovenska (sms)
  4. Stanislav Duraj, 19 r., študent, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  5. Filip Filatov, 20 r., zamestnanec verejnej správy, SZČO, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  6. Miroslav Gálik, PaedDr., 56 r., pedagóg, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  7. Jaroslav Gunár, 55 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
  8. Silvia Havranová, 45 r., majsterka odborného výcviku, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano),
    Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  9. Peter Hričina, 54 r., hokejový tréner, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol’ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  10. Michal Hybský, Ing., 31 r., projektový manažér, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  11. Peter Chovan, Ing., 40 r., manažér, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  12. Jozef Ježík, MUDr., 51 r., lekár, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  13. Rastislav Karczub, 40 r., aplikačný špecialista, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  14. Dušan Košík, Bc., 57 r., zdravotnícky záchranár, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  15. Peter Mihálik, 59 r., technik, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  16. Sarnir Moumani, Ing., 42 r., prednosta OÚ, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  17. Zuzana Niščáková, Ing., 54 r., SZČO, učiteľka tanca, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  18. Róbert Oravec, 44 r., vrátnik – informátor ZSR Zvolen, Strana moderného Slovenska (sms)
  19. Anna Pal’ovová, Mgr., 54 r., manažérka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  20. Renáta Popundová, Mgr., 48 r., vedúca sestra, nezávislá kandidátka
  21. Štefan Repko, Ing., 57 r., SZCO, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  22. Lukáš Richtárech, Ing., Mgr., MHA, 34 r., manažér, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  23. Sona Strieborná, 37 r., učiteľka MŠ, riaditel’ka jaslí, Spolu – občianska demokracia
  24. .Jozef Šatara, Ing., 53 r., invalidný dôchodca, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  25. Igor Šufliarsky, Ing., 61 r., projektový manažér, Slovenská národná strana
  26. Viktória Vonkomerová, 19 r., študentka, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  27. Martin Zachar, Ing., PhD., 37 r., VŠ – pedagóg, Európska demokratická strana
  28. Ľubomír Zubčák, Ing., 61 r., odborný lesný hospodár, Slovenská l’udová strana Andreja Hlinku

Vo volebnom obvode Č. 3 sa volia 7 poslanci.

Volebný obvod č. 4 – VMČ 4 Podborová, Borová hora

  1. Anna Bambuchová, 61 r., referentka ZP, Spolu – občianska demokracia
  2. Vladimír Lupták, Ing., 58 r., dopravný inžinier, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  3. Emília Ťavodová, 43 r., administratívna pracovníčka, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode Č. 4 sa volí 1 poslanec.

Volebný obvod č. 5 – VMČ 5 Centrálna mestská zóna Východ

  1. Jana Babicová, Ing., 60 r., vedúca obchodných činností, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  2. Petra Bardiovská, 32 r., podnikateľka, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  3. Milan Bardiovský, Ing., 43 r., podnikateľ, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  4. Denisa Gibalová Kabáčová, Mgr. art., DiS. art., 28 r., pedagogička konzervatória, aktivistka ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislá kandidátka
  5. Ján Gubčo, 29 r., SZČO – umelecký kováč, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  6. Jozef Hrdlička, 63 r., manažér, Slovenská národná strana
  7. Igor Janičina, MUDr., 57 r., lekár, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol’ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  8. Pavel Jedlička, Ing., 33 r., obchodný riaditeľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  9. Ján Kubiš, 53 r., konateľ, redaktor, producent, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol’ano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  10. Ivan Sitár, Ing., 51 r., podnikateľ, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  11. Jaroslav Stehlík, Ing., 48 r., zástupca primátorky, nezávislý kandidát
  12. 12.Peter Zima, Ing., 56 r., lesný inžinier, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode Č. 5 sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 6 – VMČ 6 Centrálna mestská zóna Západ

  1. Milan Barna, Ing., PhD., 50 r., lesný inžinier, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  2. Juraj Benko, 49 r., vodič, Strana moderného Slovenska (sms)
  3. Martin Čuchor, Ing., 40 r., technický pracovník, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  4. Juraj Družbacký, PaedDr., 50 r., vedúci pracovník, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša stran
  5. Štefan Gazda, Ing., 41 L, technik, konštruktér, projektant, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  6. Dušan Gonda, Ing., 41 L, odborno-technický poradca, Slovenská národná strana
  7. Dušan Hanka, Bc., 57 L, zdravotník, Strana moderného Slovenska (sms)
  8. Slavomír Horánsky, 54 r., odborár OZŽ pri ZSSK CARGO, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  9. Zlatko Kameništiak, Mgr., Ing., 43 r., NCZI – analytik národného registra poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, nezávislý kandidát
  10. Simona Karhútová, 32 r., nezamestnaná, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  11. Jozef Kováč, 49 r., občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  12. Sergej Kováčik, Ing., 41 L, učiteľ SŠ, Komunistická strana Slovenska
  13. Dušan Kracina, JUDL, 61 L, advokát, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  14. Miroslav Kusein, Ing., 61 r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát
  15. Hedviga Machayová, 34 r., technička BOZP, audítorka ISO, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova, Občianska konzervatívna strana
  16. Daniel Mališ, Bc., 23 r., študent, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  17. Daša Melicheríková, Mgr, 48 L, SZČO súdna tlmočníčka, nezávislá kandidátka
  18. Martina Mészáros Bariaková, JUDr., 39 r., advokátka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Sme rodina – Boris Kollár, nova,
    Občianska konzervatívna strana
  19. Ján Pavlík, Mgr., PhD., 29 r., športový tréner, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  20. Martin Prikryl, Mgr., 25 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát
  21. Mariana Sedliačiková, Doc., Ing., PhD., 39 r., vysokoškolská pedagogička, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  22. Matej Snopko, 54 r., publicista, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát
  23. Jana Szedélyová, MUDr., 50 r., lekárka, Smer – sociálna demokracia, Hnutie za demokraciu, Národ a spravodlivosť – naša strana
  24. ĽubomÍr Zdút-Šťastný, Ing., 38 r., manažér pre podporu podnikania, aktivista ZVOLEN PRE ĽUDÍ, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode Č. 6 sa volí 5 poslancov.

Reklamy