• Po. feb 6th, 2023
kucbel-krnacova-mottl
Emanuel Kucbel, Alica Krnáčová a Michael Mottl .Foto: Ján Števonka.

V utorok 26.11.2013 sa konal v Aule IX. ZŠ na sídlisku Západ už V. ročník detskej konferencie pod titulom Križovatky šťastia 2013, ktorú zorganizovala IX. ZŠ Námestie mládežeCentrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie vo Zvolene, Podpolianske osvetové stredisko vo Zvolene, SCVČ a SZUŠ Heuréka a Regionálne združenie Detský fond Zvolen a toto všetko pod záštitou Mesta Zvolen.

Kapitoly

Zabíja, ohrozuje, ničí – prezentácia o osobnostiach, ktoré podľahli drogám  alebo mali s nimi problémy  – predstavia sa Vám peer-aktivistky Aďa Šmigovská a Nicole Michalčíková.

Drogy nie sú všetko video o tom, ako skončí človek, ktorý je na drogách – peer-aktivistiky Simona  Zárecká a Kristína Staviarska.

Prezentácia úspešného hokejistu Patrika Lietavu zo ZŠ Námestie mládeže vo Zvolene – žiaka 7.B, hokeju sa venuje od 3 rokov, takmer na každom turnaji bol vyhlásený za najlepšieho brankára.

Sila prírody, úcta k životu a tvorivosť (výcvik Látky 2013) – prezentáciu vytvorili dievčatá zo záujmového útvaru Svetielko zo Súkromného centra voľného času HEURÉKA , ktorým sa venuje Mgr. Alena Ostrihoňová. Zážitky z  2-dňového výcviku nám priblížia Kristína Michaleková, Michaela Majerová, Henrieta Vatrová a Nicole Michalčíková

Video Kyberšikana vytvorili žiaci zo ZŠ Hrnčiarska Zvolen,  predstavia vám  ho Emanuel Kucbel a Michael Mottl.

Akí sme a čo nás baví – ZŠ Jilemnického 1 vo Zvolene – Natália Bartošová, Richard Roško

Mňa baví futbal úvaha futbalistu Martina Dvorana zo ZŠ Janka Alexyho, ZV

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri