• Št. mar 30th, 2023

HKM Zvolen – HC Slovan Bratislava  1:6 (1:0, 0:2, 0:4)

Pred prvým zápasom v novej sezóny 2015/16 proti Hokejovému klub Nitra, a.s. klub HKM Zvolen absolvoval nielen tradičný už 17. ročník memoriálu Pavla Zábojníka, ale neskôr 20.8.2015 aj prípravný zápas proti HK Orange 20 3:8 a deň na to 21.8.2015 si skrížil hokejky s klubom hrajúcim v KHL a to HC Slovan Bratislava  1:6 (1:0, 0:2, 0:4)

Nech sa páči aspoň pár fotografií s tohto duelu.

Nedokončená stavba na Voljanského ožila

Po XY rokoch sa zdá, že nedokončená stavba na Voljanského na sídlisku Západ sa podľa nového zámeru začne naozaj prerábať. Nasvedčuje tomu momentálne čulý ruch a to nielen na streche, ale aj od kosačiek, ktoré objekt od vnútra kosia a zveľaďuje sa to tam.

Dúfajme, že to nebude len nejaké Radošinské naivné divadlo ako Europa druhá etapa, ale naozaj sa pracuje. Budeme to naďalej sledovať a dáme včas vedieť.

Komplet report nájdete ako aj viac foto TU 
central-park-zvolen

MIG-21 na Zvolenskom námestí 

Aj ako upútavka na letecké dni SIAF 2015 bola privezená na Zvolenské námestie stíhačka MIG-21. Tu na Zvolenskom námestí bude do konca leteckých dní, ktoré sa konajú na letisku Tri duby.

mig-21-zvolen

Aquazorbing priamo na námestí

Tak ako bolo povedané počas otvorenia Fun zóny, že sem pribudne ešte aquazorbing tak práve toto sa stalo skutočnosťou 31.7.2015.

aquazorbing-fun-zona

MS v hokeji 2015 

Aj napriek jemnému mrholeniu sa na Zvolenské námestie prišlo pozrieť na prvý zápas šampionátu MS medzi Slovensko – Dánsko pár ľudí – program ostatných zápasov nájdete TU

slovensko-dansko

Posilňovacie stroje pri telocvičniach IX. ZŠ na Západe

posilnovacie-stroje-zvolen-zapad-zs-2

Bibliobox

bibliobox-kniznica-zvolen

Pri vchodových dverách Krajskej Knižnici vo Zvolene sa nachádza tzv. Bibliobox (návratový box na knihy). Box je určený na vrátenie požičaných kníh po otváracích hodinách. Na tento Bibliobox ako aj inovácia knižnično-informačných služieb bola schválená čiastka 4522 Eur. Peniaze pochádzajú z Grantového systému MK SR.

Na Hronskom moste zámka Egle & Marek 

egle-&-marek-zvolen

Aj niečo takéto človek zažije ak sa zúčastní nejakého podujatia

pozeranie-porna

11. apríl Deň narcisov

den-narcisov-2014-zvolen

Takto nejako dopadol strom na zvolenskom námestí po večernej búrke koncom júna 2014 

spadnuty-strom-namestie-zvolen

V auguste opäť zavítal Bažant Kinematograf do Zvolena s bohatou ponukou

bazant-kinematograf-2014-zvolen

Foto: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri