• Št. nov 30th, 2023
alexandrovci-zvolen
Alexandrovci Tour.

Alexandrovci – slávny ruský armádny súbor, vystúpi na 11 exkluzívnych koncertoch v rámci ich historicky najväšieho koncertného turné v Slovenskej republike. V máji 2012 sa súbor vráti do Slovenskej republiky s tým, že podľa oficiálnych informácií od vedenia súuboru pôjde o posledné vystúpenie do roku 2015.

Súbor sa privíta na Slovensko s najlepšími ruskými spevákmi, sólistami, vynikajúcimi hudobníkmi i špičkovými tanečníkmi. Kvalitné a dokonale profesionálne spevácke, hudobné a tanečné výkony spojuje skvelá choreografia, a to ako celok prináša neopakovateľný zážitok, ktorý nemôže napodobniť žiadne iné hudobné teleso.Pre súčasné turné pripravili Alexandrovci program, ktorý spojuje najviac osvedčenú klasiku a úplne nové piesne v ich repertoáru a s nimi i nové choreografie.

Ich súbor piesní a tancov je celosvetovým fenoménom a nemá v kultúrnom svete obdoby. Súbor oficiálne zahájil svoju činnosť vystúpením v Moskve 12. 10. 1928. Na začiatku mal len dvanásť členov, neskôr sa rozrástol až k dvom stovkám členov. V súčasnosti pred divákmi vystupuje viac ako 120 účinkujúcich.

Po prvýkrát v Európe vystúpi so súborom veľmi populárna mládežnícka ruská kapela ALEXANDROV PARK so svojimy hitmy. Takéto prekvapenie ste ešte nezažili.

Máte sa načo tešiť.

Koncerty v Slovenských mestách + zakúpenie vstupeniek Ticketportal

Zdroj info Ticketportal