• Št. nov 30th, 2023

14. ročník medzinárodného turnaja Országh Cup 2023

POZÝVAME VÁS NA ORSZÁGH CUP – najväčší hokejbalový turnaj na Slovensku a v Európe, ktorý sa bude konať počas prvého júnového víkendu v oboch halách a v bezprostrednom okolí zimného štadióna vo Zvolene.

Na 14. ročníku tohto medzinárodného podujatia, ktoré je zároveň otvorenými Majstrovstvami Slovenska regionálnych výberov v hokejbale, sa predstaví spolu 32 tímov a viac než 600 športovcov. 

Medzi účastníkmi turnaja budú aj mnohé známe mená z hokejového prostredia, majstri sveta v hokejbale, reprezentanti Slovenska v hokeji, či hokejbale a samozrejme, príde aj patrón turnaja Vlado Országh.

Na svoje si však môžu prísť aj rodičia so svojimi deťmi. Keďže sa turnaj koná 3. a 4. júna, tesne po najväčšom sviatku detí, atrakcie ako nafukovacie hrady, či guľôčková zmrzlina budú v našej fanzóne prichystané práve pre deti. 

Taktiež bude k dispozícii aj mobilné hokejbalové ihrisko, kde vám navyše radi zapožičiame hokejky a môžete si zahrať svoj vlastný hokejbalový zápas so svojimi deťmi. Dospelí si môžu prísť na svoje pri rôznych stánkoch s produktmi našich partnerov, občerstvením, kávou, oblečením. Pripravená pre vás bude aj požičovňa bicyklov. Samozrejmosťou je hudobný doprovod.

V rámci sprievodných podujatí sa odohrá tiež exhibičný zápas plný hviezdnych mien. Zápas bude v sobotu od 13:00 do 14:00 a po ňom budú nasledovať exhibičné samostatné nájazdy. Od 14:00 do 17:00 vystúpi divadlo Zelienka.

Príďte si do Zvolena 3. a 4. júna od 8:00 do večerných hodín pozrieť najúspešnejší kolektívny šport na Slovensku v podaní špičkových hráčov. Na ploche a v okolí sa to bude hemžiť známymi tvárami a športovými vzormi mladých, aj starších. Vezmite so sebou teda aj svoje ratolesti a užite si spolu s nami toto športové a spoločenské podujatie.

  • Date : 3 júna 2023
  • Venue : Zimný štadión Zvolen

Related Events