• St. okt 4th, 2023

Noc najlepších svetových videoklipov s Petrom Konečným 2023

Filmová prednáška „Noc najlepších svetových videoklipov s Petrom Konečným“ Zvolenský zámok Piatok 4. august 2023│21.00 Vstupné: 6€

Poznáte tie zimomriavky, keď hudba a obraz k sebe dokonale pasujú a keď médium vytvára dokonalý pocit naplnenia? Máte radi výnimočnú hudbu a jej mimoriadne filmové obrazy? Tak určite nezabudnite na Noc najlepších svetových videoklipov so šéfredaktorom portálu Kinema.sk Petrom Konečným.

Peter Konečný

Od roku 2000 intenzívne publikuje v niekoľkých printových a elektronických médiách. Je šéfredaktorom a zakladateľom najčítanejšieho a najstaršieho slovenského špecializovaného filmového portálu Kinema.sk. Je tvorcom a spolupracovníkom niekoľkých filmových festivalov a prehliadok. Aktívne pôsobí v marketingovej a dramaturgickej oblasti najstaršieho kina na Slovensku – Mladosť. Je dlhoročným spolupracovníkom Rádia_FM a Rádia Slovensko a tvorcom internetovej relácie Screener pre denník SME. Aktuálne prednáša po celom Slovensku a venuje sa aj prednáškam pre stredné a vysoké školy.

Vstupenky budú v predaji v deň podujatia od 20.00 pri vstupe na vnútorné nádvorie Zvolenského zámku, v prípade záujmu si ich môžete rezervovať na stanislava.kocisova@sng.sk alebo 045/24 53 001. Rezervované vstupenky je potrebné vyzdvihnúť si najneskôr 30 minút pred začiatkom prednášky.

Vstup len pre osoby staršie ako 18 rokov.

  • Date : 4 augusta 2023
  • Time : 21:00 (Europe/Bratislava)
  • Venue : SNG Zvolenský zámok