• Ne. okt 1st, 2023

Peter Bielik v Krajskej knižnici 2022

V Krajskej knižnici Ľudovíta Štúra, Zvolen sa 1. decembra 2022 o 16.00 hod. uskutoční beseda s mentálnym koučom a psychológom Petrom Bielikom, autorom knihy A vy sa ako máte?

Peter Bielik, viac ako dve desaťročia pomáha ľuďom ako psychológ a mentálny kouč. Predmetom jeho záujmu je človek so svojím vnútorným svetom prežívania. Jeho služby využívajú ľudia, ktorí sa ocitnú v náročných životných situáciách, vrcholoví športovci alebo klienti z prostredia biznisu. Patrí k rešpektovaným mentálnym koučom na Slovensku vďaka vysokej profesionalite, autentickému ľudskému prístupu a výsledkom svojej práce.

Autor zdieľa s čitateľom svoju skúsenosť na pozadí príbehov, ktoré sa ho dotkli odborne aj ľudsky. Inšpiruje k odvahe nenechávať odchádzať vzácne okamihy pravdy, skrývajúce sa v úprimnej sebareflexii vlastného života. Vo svojej knihe odkrýva našu silu a krehkosť zároveň. Jeho príbehy Vás prekvapia, pobavia, dojmú, no predovšetkým nenútene vtiahnu do polohy citlivého chápania a významu rôznych podôb lásky v ľudskom živote. Kniha ponúka aj konkrétne praktické návody na to, ako čeliť súčasným výzvam v každodennom živote.

  • Date : 1 decembra 2022
  • Time : 16:00 - 17:30 (Europe/Bratislava)
  • Venue : Krajská knižnica Ľudovíta Štúra