• Ne. okt 1st, 2023

Premeň hobby na profesiu

V Krajskej knižnici Ľudovíta Štúra, Zvolen sa 30. novembra 2022 o 10.00 hod. uskutoční beseda pod názvom Premeň hobby na profesiu s knižnou influencerkou Janou Šlinskou a greenfluencerkou Natáliou Pažickou.

Jana Šlinská pracovala 11 rokov pre kníhkupectvo Martinus, kde mala okrem klasickej marketingovej práce na starosti organizovanie eventov a sociálne siete. Aktuálne pracuje ako PR manažérka Mestskej knižnice v Bratislave. Ročne prečíta okolo stovky kníh a svoje knižné tipy uverejňuje na Instagrame ako @_dzejny. Džejny miluje knihy, kávu a koláče. Je veľkou inšpiráciou pre mnohých ľudí. Svojim obsahom na sociálnych sieťach nepriamo motivuje ľudí k športovým aktivitám a charitatívnej pomoci.

Natália Pažická je greenfluencerka, zakladateľka iniciatívy a občianskeho združenia #everyindividualmatters a podcastu Fashion Session. Vďaka modelingu sa mohla osobne presvedčiť o úbohých praktikách módneho priemyslu v čínskych fabrikách. Následne sa rozhodla študovať Fashion & Branding na Amsterdam Fashion Institute, kde sa 4 roky venovala udržateľnosti v módnom priemysle. Tak isto je jednou z iniciátorov najúspešnejšej online petície na Slovensku #klimatapotrebuje, ktorá získala viac ako 126 tisíc podpisov. V roku 2021 získala ocenenie Forbes 30 pod 30.

Podujatie Premeň hobby na profesiu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

  • Date : 30 novembra 2022
  • Time : 10:00 - 11:30 (Europe/Bratislava)
  • Venue : Krajská knižnica Ľudovíta Štúra